Potrzebuję pomocy,
#1

Cześć,   Wróciłam z pracy , to zdaję sobie sprawę, mój bezprzewodowy adapter USB nie działa , to pracuje w ciągu ostatnich kilku dni.   Po sprawdziłem , to wspomnieć, że sterownik nie jest zainstalowany , próbowałem podłączyć USB do laptopa , aby sprawdzić , że nie wykazują wlan napędu adaptera , jak również, nie oznacza to, zmarł mój bezprzewodowy adapter USB ?   Ja używam go do 3 roku
Reply
#2

menedżer urządzeń i aktualizować sterownik automatycznie ? have u próbował zlokalizować sterowniki ze strony internetowej producenta i zainstalować ją ?
Reply
#3

Mają u próbuje innych portów , jak również? Wersja systemu operacyjnego przy użyciu jest obsługiwany ? Wreszcie czy u żadnego urządzenia do testowania problemy? E inny może kupić nowy
Reply
#4

Menedżer urządzeń nie działa , próbowałem innych portów USB , a także Witryna nie zawiera dużo pomocy jak kierowca pobrać nie ma możliwości jego instalacji Obecnie używam TP-Link wd8200nd VER1 Czy mogę otrzymać nową?
Reply
#5

czynić u mieć CD ze sterownikami ... ? Instalowanie zrobi
Reply
#6

dl tego . http://www.tp-link.in/download/TL-WN...V1.html#Driver i spróbować. http://www.tp-link.com/en/faq-228.html Jaki system operacyjny są u użyciu ? edit: w rzeczywistości jestem skłonny sądzić , że już adapter gg . Nagle jakby to oznacza gg . Zwykle , po prostu samo zainstalować sterowniki jeden . PNP .
Reply
#7

zrestartować system wyklucza problemu portu. sprawdzić urządzenia na innym komputerze. Jeśli wszystko wskazuje na awarię urządzenia , czas na zakup nowego.
Reply
#8

Zgubiłem płytę jakiś czas temu, Tak myślę, że może to być zasilacz poszedł przypadku , Ponieważ to było doskonale pracuje w ciągu ostatnich 1 tydzień
Reply
#9

Wszelkie zalecenia dla karty WiFi USB ? I używać na pulpicie
Reply
#10

Jeśli mam wolne gniazdo PCIe można rozważyć typy PCI. Są one zazwyczaj bardziej stabilny i lepiej. Te USB są tańsze choć. Osobiście biegam Ethernet . Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)