Router Asus nie może wykryć Internet
#1

Kupiłem router Asus N56 . Gdy podłączam nowoczesny do portu WAN n spróbować skonfigurować router . To nie może wykryć Internetu. To pokazuje wan odłączony. Czy muszę poinformować Singtel nie mogę za pomocą routera tempo dłużej . Ja używam włókno Singtel .
Reply
#2

Po raz ostatni ( 1 rok temu) , po prostu wymienić i zastąpić tylko . Nie ma takiego problemu
Reply
#3

Nie wybrano profil Singtel włókna w ramach " specjalnych wymagań przez ISP " jest to.
Reply
#4

dzienne napisał: Kupiłem router Asus N56 . Gdy podłączam nowoczesny do portu WAN n spróbować skonfigurować router . To nie może wykryć Internetu. To pokazuje wan odłączony. Czy muszę poinformować Singtel nie mogę za pomocą routera tempo dłużej . Ja używam włókno Singtel . Witam , nie jestem pewien, czy trzeba zadzwonić Singtel mieć bezpośrednie połączenie ONT , ale wybrałem " Singtel - inni" w ramach ISP Profil moim n66u w celu uzyskania połączenia WAN .
Reply
#5

JLance napisał: Nie wybrano profil Singtel włókna w ramach " specjalnych wymagań przez ISP " jest to. zrobił znaleźć tę opcję. Będę starał wieczorem.
Reply
#6

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Więcej informacji tutaj .
Reply
#7

dzienne napisał: zrobił znaleźć tę opcję. Będę starał wieczorem. kliknij pole poniżej Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#8

Singtel nie można używać własnego modemu. Musi poinformować je tak, aby mac adresu MAC routera do sieci. Gdy router jest mac , to będzie działać . Właściwie wystarczy narzekać Singtel i poprosić o zmianę w ich nowym Aztech modemu rozwiąże ten problem. Nie trzeba wydawać $ . Singtel rozdawać Aztech routera podwójne pasmo dla 300M a przede użytkowników.
Reply
#9

Henry Ng napisał: Singtel nie można używać własnego modemu. Musi poinformować je tak, aby mac adresu MAC routera do sieci. Gdy router jest mac , to będzie działać . Właściwie wystarczy narzekać Singtel i poprosić o zmianę w ich nowym Aztech modemu rozwiąże ten problem. Nie trzeba wydawać $ . Singtel rozdawać Aztech routera podwójne pasmo dla 300M a przede użytkowników. Stek bzdur .
Reply
#10

Knight_Rider napisał: Stek bzdur . Nie wiem , dlaczego tak wielu , że ASUS dobra , właściwie Aztech Router dwuzakresowy to samo tak samo.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)