rma Asrock mobo
#1

Zbudowaliśmy platformę w grudniu 2014 roku ASRock z97 pro 4 , narastająco właśnie kupił nowy dysk twardy podczas rowków wokół zrealizować jeden port SATA jest zepsuć   Mam NVR demontaż / zbudować całą platformę od podstaw wcześniej, ale mają wtyczkę i zastąpić każdą inną rzeczą RMA / gfx / psu w przeszłości   tylko NVR dotykać procesor i połączenie przypadku do mobo przed   warto RMA mobo ? becos 1 gniazdo nie, to znaczy, że inne gniazdo prawdopodobnie nie uda , jak również ?? Jak długo potrwa wymiana przyjść? jest remont lub naprawić ? będzie centrum RMA zapewnić mobo kredytu , ponieważ muszę pulpit codziennie.
Reply
#2

philipsony napisał: Zbudowaliśmy platformę w grudniu 2014 roku ASRock z97 pro 4, narastająco właśnie kupił nowy dysk twardy podczas rowków wokół zrealizować jeden port SATA jest zepsuć Mam NVR demontaż / zbudować całą platformę od podstaw wcześniej, ale mają wtyczkę i zastąpić każdą inną rzeczą RMA / gfx / psu w przeszłości tylko NVR dotykać procesor i połączenie przypadku do mobo przed warto RMA mobo? becos 1 gniazdo nie, to znaczy, że inne gniazdo prawdopodobnie nie uda, jak również ?? Jak długo potrwa wymiana przyjść? jest remont lub naprawić? będzie centrum RMA zapewnić mobo kredytu, ponieważ muszę pulpit codziennie. I RMA mój ASROCK wcześniej, będą one miały przetestować mobo pierwsze, jeśli okaże się wadliwy, zrobią zastępstwo dla was bezpośrednio, ale jeśli nie masz akcji, to może trzeba czekać tydzień na nowej płycie przyjeżdżać. Uważam, że zarząd wymiana jest refurbish, bo oni po prostu przekazać mi mobo i skrzynki, bez osłony, torby IO statycznej ....... nie sądzę, będą mogli pożyczyć ci i mobo. Może dać im połączenia pierwszy sprawdzić, czy mają gotowe pokładzie zamiennik gotowy przed obniżyć
Reply
#3

Miałem nieco inne doświadczenia. Trzeba obniżyć do centrum serwisowego . Może najpierw zadzwonić i zapytać o niego. Po prostu trzeba doprowadzić płytę w dół. Nie trzeba usuwać CPU / RAM. Osoba nie testowałem moją deskę , choć testowane inne narody " . Otworzył nowe okno , zamieniłem mojego procesora i pamięci RAM nad i przetestowane , że mój problem nie był obecny . Okno wygląda na nowy , wszystkie części i materiałów promocyjnych w środku, więc nie jestem pewien, czy jest to remont lub nową . Jeśli nie mają akcji to trzeba będzie czekać na niego.
Reply
#4

Pełne specyfikacje pomogłoby proces rozwiązywania problemów. Niektóre porty SATA są dzielone z innymi portami , pan spojrzał na taką możliwość ?
Reply
#5

finalforce napisał: Miałem nieco inne doświadczenia. Trzeba obniżyć do centrum serwisowego . Może najpierw zadzwonić i zapytać o niego. Po prostu trzeba doprowadzić płytę w dół. Nie trzeba usuwać CPU / RAM. Osoba nie testowałem moją deskę , choć testowane inne narody " . Otworzył nowe okno , zamieniłem mojego procesora i pamięci RAM nad i przetestowane , że mój problem nie był obecny . Okno wygląda na nowy , wszystkie części i materiałów promocyjnych w środku, więc nie jestem pewien, czy jest to remont lub nową . Jeśli nie mają akcji to trzeba będzie czekać na niego. kopalnia została RMA w ciągu ostatniego miesiąca okresu gwarancyjnego , płyta już eol myślę myśli dadzą mi nowszą płytę modelu, ale udaje im się wykopać jedną płytę z tyłu
Reply
#6

wacko napisał: Pełne specyfikacje pomogłoby proces rozwiązywania problemów. Niektóre porty SATA są dzielone z innymi portami , pan spojrzał na taką możliwość ? TS , zobacz następujące tematy sugerowane przez wacko ** W M.2 nasadowe , SATA3_4 , SATA3_5 i SATA ekspresowe pasy akcji . Jeśli któryś z nich nie jest w użyciu, gdy inni będą wyłączone. może można dać nam znać, który port SATA są wykorzystywane
Reply
#7

http://asrock.pc.cdn.bitgravity.com/...Z97%20Pro4.pdf sprawdzić ustawienia BIOS zbyt (strona 74 instrukcji) , nawet jeśli nie jest używany dysk M.2 .
Reply
#8

wacko napisał: Pełne specyfikacje pomogłoby proces rozwiązywania problemów. Niektóre porty SATA są dzielone z innymi portami , pan spojrzał na taką możliwość ? I interswap z moim drugim dysku twardym , które również zostały podłączone że jeden , który stanie używać tego konkretnego portu nie mogły być wykryte przez okno Raz ja zamienić z powrotem mój dysk twardy można odczytać
Reply
#9

Allanlee82 napisał: TS , zobacz następujące tematy sugerowane przez wacko ** W M.2 nasadowe , SATA3_4 , SATA3_5 i SATA ekspresowe pasy akcji . Jeśli któryś z nich nie jest w użyciu, gdy inni będą wyłączone. może można dać nam znać, który port SATA są wykorzystywane omg bro , myślę, że masz rację co oznacza z gniazda SATA 6 wyłączeniem M.2 mogę używać tylko 5? Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Próbowałem wybierając siły SATA wciąż nie mogę zobaczyć mój dysk twardy .....
Reply
#10

Z małej książeczki wewnątrz pudełka tak zwanym podręczniku użytkownika : Zacytować: M.2_SSD ( NGFF ) Moduł instrukcja instalacji M.2 , znany również jako Next Generation Form Factor ( NGFF ) , jest mały rozmiar i uniwersalne złącze krawędziowe karty , która ma na celu zastąpienie mPCIe i mSATA . M.2 _ SSD ( NGFF ) Gniazdo 3 może pomieścić albo M.2 SATA3 6.0 Gb / s, moduł lub moduł M.2 PCI Express Gen 2 UP TO x2 (10 GB / s). Proszę zauważyć, że M.2 _ SSD ( NGFF ) Gniazdo 3 dzielone ze złączem SATA Express, można wybrać tylko albo M.2_SSD ( NGFF ) Gniazdo 3 lub złącze SATA Express do używania . * The M.2_SSD ( NGFF ) Gniazdo 3 obsługuje dyski SSD. Należy pamiętać, że inne moduły WiFi lub non - SSD M.2 nie są obsługiwane.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)