Podłączony tylko do 100Mbps
#1

Odkryłem , że moja Realtek PCIe GBE Family Controller jest dołączane tylko 100Mbps . Nie wiem, to było jak to na jak długo. Było ok, kilka miesięcy temu.   Używałem ASUS RT - AC68U RMerlin 378.51 . I przeniesieni do 378.52 i zrobiłem reset fabryczny , ale nadal podłączony 100Mbps . Błysnęła powrotem do najnowszego firmware 3.0.0.4.378.4585 i zrobiłem reset fabryczny , wciąż ten sam .   I zmodernizowane Realtek kierowców do 7.092 , ciągle to samo. Próbowaliśmy zmianę prędkości od Auto nego do 1.0Gbps Full Duplex , ciągle to samo.   Ktoś może pomóc?
Reply
#2

Nie mogę pomóc , u próbowali wszystkiego
Reply
#3

Czy masz jeszcze jakiś wolny kartę sieciową 10/100/1000 , aby przetestować go ?
Reply
#4

zmienić BIOS do Gbps LAN
Reply
#5

koreanlover napisał: Odkryłem , że moja Realtek PCIe GBE Family Controller jest dołączane tylko 100Mbps . Nie wiem, to było jak to na jak długo. Było ok, kilka miesięcy temu. Używałem ASUS RT - AC68U RMerlin 378.51 . I przeniesieni do 378.52 i zrobiłem reset fabryczny , ale nadal podłączony 100Mbps . Błysnęła powrotem do najnowszego firmware 3.0.0.4.378.4585 i zrobiłem reset fabryczny , wciąż ten sam . I zmodernizowane Realtek kierowców do 7.092 , ciągle to samo. Próbowaliśmy zmianę prędkości od Auto nego do 1.0Gbps Full Duplex , ciągle to samo. Ktoś może pomóc? jeśli płyta główna + PC jest GbE kabel w lewo ? zmienić już ?
Reply
#6

SZYBKOŚĆ napisał: Czy masz jeszcze jakiś wolny kartę sieciową 10/100/1000 , aby przetestować go ? Brak karty zapasowe . Realtek jest płyta wbudowana . Gribber napisał: jeśli płyta główna + PC jest GbE kabel w lewo ? zmienić już ? Spróbuję. Dzięki. Wongpk napisał: zmienić BIOS do Gbps LAN Spróbuję. Dzięki.
Reply
#7

koreanlover napisał: Odkryłem , że moja Realtek PCIe GBE Family Controller jest dołączane tylko 100Mbps . Nie wiem, to było jak to na jak długo. Było ok, kilka miesięcy temu. Używałem ASUS RT - AC68U RMerlin 378.51 . I przeniesieni do 378.52 i zrobiłem reset fabryczny , ale nadal podłączony 100Mbps . Błysnęła powrotem do najnowszego firmware 3.0.0.4.378.4585 i zrobiłem reset fabryczny , wciąż ten sam . I zmodernizowane Realtek kierowców do 7.092 , ciągle to samo. Próbowaliśmy zmianę prędkości od Auto nego do 1.0Gbps Full Duplex , ciągle to samo. Ktoś może pomóc? Czy sprawdzić NIC właściwości ?
Reply
#8

plz powiedz mi dun u r użyciu CAT5 Wysyłane z GT- I9505 Samsung używając GAGT
Reply
#9

sterowniki Realtek ver 7.092 jest przeznaczona do win7 i nie Win8
Reply
#10

lifeislame napisał: plz powiedz mi dun u r użyciu CAT5 Wysyłane z GT- I9505 Samsung używając GAGT Krótkie odległości nie mają znaczenia Ostatni raz miałem ten problem 100mb / s , ponieważ firmware niestandardowy pomidorów got błąd. Wyświetlacz połączone w 1000, ale prędkość badania 100. Flash oficjalna Asus następnie OK
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)