Router czy co ?!
#1

Chłopaki, trzeba desperacką pomocy. Jestem na włóknie M1 , a także za pomocą routera ASUS RT N56 . Ostatnio mam problem gdzie będę mieć albo przerywany wifi lub całkowicie bez wifi. Próbowałem bezpośrednie połączenie z moim Huawei ONT i nie ma połączenia. Następnie użył mojego routera. Widziałam jego podłączony zarówno na lan i wifi sygnał jest silny , ale po prostu nie mógł połączyć się z Internetem za pośrednictwem routera (zarówno za pośrednictwem sieci LAN lub WiFi) .   Próbowałem ponownym uruchomieniu router , a także miał twardy reset ale bezużyteczne. Tajemnicza sprawa to sygnał jest silny.   Pls help ! ??
Reply
#2

Czy jesteś w stanie uzyskać dostęp do strony administratora routera ? Czy router coraz WAN IP ? Czy jesteś na najnowszej wersji oprogramowania ?
Reply
#3

Cześć, Tak mam dostępu i ma ip blado pokazany . Stan internetowe mówi "połączony " . Zadzwoniłem Asus i jeden z CSO poprosił mnie nie do uaktualnienia powołując się , że nowe oprogramowanie ma jakieś problemy. Czy jesteś na N56 ? Moja firmware kończy . 366 .
Reply
#4

Po stronie komputera , jesteś coraz IP i DNS ? Jaki błąd widzisz , kiedy mówisz, że nie może połączyć się z Internetem? Moja N56U korzysta firmware padavan , ale nawet na firmware , ja nie sądzę, że jest tak źle , że nawet nie można połączyć się z internetem ( mogę się mylić , oczywiście , minęło dużo czasu odkąd została uruchomiona w magazynie ) . 0,366 jest dość daleko od najnowszej .374 .
Reply
#5

To po prostu trwa wieki , aby załadować stronę , aż zrezygnowałem . np Google.com To wszystko działa dobrze do niedawna
Reply
#6

Może wanna ma sprawdzić, czy serwer proxy i DNS przypisany , jeśli jest tak jak mówiłeś , podłączony, ale trwa bardzo długo, aby załadować stronę internetową . Sprawdź ustawienie karty bezprzewodowej i proxy w przeglądarce. nie powinno być żadnych config , czy wszystko jest na auto determinacji .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)