Singtel Recontract
#1

Witam wszystkich, Mam aktualnie pojedynczy modem Singtel zespół z podobno przeniesieni z dawnych 100mps do 200mps planu domu włókna (zawiera linię główną i mio tv ) . Gdybym ponownie umowę z tym samym planem, będę się modem pasma podwójnego za darmo?
Reply
#2

terrychewsp napisał: Witam wszystkich, Mam aktualnie pojedynczy modem Singtel zespół z podobno przeniesieni z dawnych 100mps do 200mps planu domu włókna (zawiera linię główną i mio tv ) . Gdybym ponownie umowę z tym samym planem, będę się modem pasma podwójnego za darmo? Po ponownym zamówieniu GUS spróbuje powiedzieć, że modem jest kompatybilny do 200 Mbps i poprosi , aby korzystać z powrotem swój stary modem. Można jednak powiedzieć: " Chcę FOC Aztech FG7003 i będzie tylko ponowne zamówienia , jeżeli oferta Singtel mi go mój istniejący modem nie działa dobrze i wifi zachować opuszczają więc chcę nową FG7003 nie będę ponownie . . umowy bez niego. " To zależy , w jaki sposób rozmawiać z ludźmi.
Reply
#3

Henry Ng napisał: Po ponownym zamówieniu GUS spróbuje powiedzieć, że modem jest kompatybilny do 200 Mbps i poprosi , aby korzystać z powrotem swój stary modem. Można jednak powiedzieć: " Chcę FOC Aztech FG7003 i będzie tylko ponowne zamówienia , jeżeli oferta Singtel mi go mój istniejący modem nie działa dobrze i wifi zachować opuszczają więc chcę nową FG7003 nie będę ponownie . . umowy bez niego. " To zależy , w jaki sposób rozmawiać z ludźmi. wahbiang SingTel tak giam jeden ah .... thx za radą weźmie to pod uwagę
Reply
#4

terrychewsp napisał: wahbiang SingTel tak giam jeden ah .... thx za radą weźmie to pod uwagę Wystarczy pamiętać, ach , on jest wielki troll w SingTel i M1 wątkach. Wez jego rady ze szczyptą soli i zachować szczególną ostrożność ... Moje 2 centów.
Reply
#5

shadow84 napisał: Wystarczy pamiętać, ach , on jest wielki troll w SingTel i M1 wątkach. Wez jego rady ze szczyptą soli i zachować szczególną ostrożność ... Moje 2 centów. Zgoda!
Reply
#6

Pod koniec dnia , jeśli coś się dzieje , Henry Ng nie ponosi odpowiedzialności . Będzie wszystkie objęte ramiona i trzeba by współpracować z Singtel ... On może tylko powiedzieć, napisać / email / zadzwonić do Singtel GUS , poprosić o pracowników wyższego szczebla , bla bla bla ..... Jeśli są jakieś opłaty , u zapłacić choć na boku, powiedział on nie trzeba płacić , etc ... Moje 2 centów.
Reply
#7

Czy to SingTel , M1 lub StarHub , jeśli są one dając nowy router klienta dwupasmową momencie rejestracji, powinny one dać ich lojalnych klientów , którzy ponownego kontraktu co najmniej tak samo , jeśli nie więcej . Nawet jeśli nie używam , zawsze mogę sprzedać go. Nie powinny one krótkie zmienić mnie tylko dlatego, że mam istniejącego routera. Zadzwonię do nich i zapewnić będę się router. Inaczej, będę po prostu podpisać nową umowę i rozwiązać istniejącą linię lub przejść do innego operatora . Wystarczy myśleć na głos.
Reply
#8

andytang napisał: Czy to SingTel , M1 lub StarHub , jeśli są one dając nowy router klienta dwupasmową momencie rejestracji, powinny one dać ich lojalnych klientów , którzy ponownego kontraktu co najmniej tak samo , jeśli nie więcej . Nawet jeśli nie używam , zawsze mogę sprzedać go. Nie powinny one krótkie zmienić mnie tylko dlatego, że mam istniejącego routera. Zadzwonię do nich i zapewnić będę się router. Inaczej, będę po prostu podpisać nową umowę i rozwiązać istniejącą linię lub przejść do innego operatora . Wystarczy myśleć na głos. Zrobię to samo zbyt ..... lol
Reply
#9

andytang napisał: Czy to SingTel , M1 lub StarHub , jeśli są one dając nowy router klienta dwupasmową momencie rejestracji, powinny one dać ich lojalnych klientów , którzy ponownego kontraktu co najmniej tak samo , jeśli nie więcej . Nawet jeśli nie używam , zawsze mogę sprzedać go. Nie powinny one krótkie zmienić mnie tylko dlatego, że mam istniejącego routera. Zadzwonię do nich i zapewnić będę się router. Inaczej, będę po prostu podpisać nową umowę i rozwiązać istniejącą linię lub przejść do innego operatora . Wystarczy myśleć na głos. Wystarczy pamiętać o SingTel , ich ruter Aztech jest bezwartościowy de ... Nie tak dobry jak Asus i może pracować tylko z Singtel chyba że u Zhng go .
Reply
#10

shadow84 napisał: Pod koniec dnia , jeśli coś się dzieje , Henry Ng nie ponosi odpowiedzialności . Będzie wszystkie objęte ramiona i trzeba by współpracować z Singtel ... On może tylko powiedzieć, napisać / email / zadzwonić do Singtel GUS , poprosić o pracowników wyższego szczebla , bla bla bla ..... Jeśli są jakieś opłaty , u zapłacić choć na boku, powiedział on nie trzeba płacić , etc ... Moje 2 centów. Może koniec dnia i mogą być brane pod uwagę Starhub hahaha ale thx za ostrzeżenie jakikolwiek
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)