GTX 1070 : NVIDIA i mylących specyfikacje ponownie?
#1

GTX 970 4GB technicznie poprawne, ale to nie powstrzymało świat przed nazywając ją 3.5GB   Więc mam jeszcze jeden   Jeden numer na tym zdjęciu wygląda dziwnie , można zobaczyć, jakie?     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     http://www.anandtech.com/show/10325/...tion-review/29     Zacytować: Jeśli chodzi o 1070 GTX , to sytuacja jest nieco inna. Karta posiada wszystkie RPO GTX 1080 i 80% przepustowości pamięci , ale co to nie ma to GP104 za 4-ty GPC . Home of the Raster Silnik odpowiedzialny za rasteryzacji , GTX 1070 może tylko konfiguracji 48 pikseli / zegar na początku, pomimo faktu, że RPO może przyjąć 64 pikseli . W wyniku tego , że potrzebny jest znaczny trafienie tutaj , dostarczając 77% wydajności pikseli GTX 1080 roku. Ze wszystkimi powiedział, że fakt, iż w grze wydajność jest bliżej niż jest to przypomnienie o tym, że podczas gdy przepustowość piksel jest ważną częścią wydajność gry , często nie jest wąskim gardłem .   48 RPO * skuteczne *
Reply
#2

Nic więc dziwnego, mój 1070 tak powolny .
Reply
#3

Ludzie powiedzą " zapłacił niższą cenę , więc nie oczekuj zbyt wiele od niej " to dlaczego luka cenowa między tutaj 2 w SG jest prawie 400-500 $ Zakres
Reply
#4

Nadal dobrze?
Reply
#5

raysusan napisał: Nadal dobrze? Zależą od tego, jak go widzisz . Może być dobre . Może być złe . Jeśli zależy Ci dużo , to będzie źle. Jeśli nie , to będzie dobrze.
Reply
#6

Jest jak GTX970 , mylące , ale nadal dobra karta choć powiedział, że to nie jest pierwszy raz jeśli jest to potrzebne (jak dla mnie dodatkowym 500MB , a 1070 to 16 dodatkowych pikseli na dobę ) tak to jest porażka w przeciwnym razie jest nadal ok
Reply
#7

Biorąc pod uwagę wszystko, od 1070 GTX została pomnożona przez 75% , będzie stanowić 75% wydajności GTX 1080 . Więc ... prawie żadnej różnicy od teraz.
Reply
#8

Szybsze Kup od Amazon NAO ! Pełny zwrot później.
Reply
#9

Faktycznie poczekać ta wiadomość się na zewnątrz. Wygląda na to, Nvidia nie uczyć się od GTX 970 fiaskiem.
Reply
#10

FinalTidus napisał: Faktycznie poczekać ta wiadomość się na zewnątrz. Wygląda na to, Nvidia nie uczyć się od GTX 970 fiaskiem. 20 lipca artykule przeglądowym Gdybyś wiedział Liao dlaczego nie dzielić
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)