Spadku cen SSD szybko zbliża się do tradycyjnych dysków twardych
#1

Spadku cen SSD szybko zbliża się do tradycyjnych dysków twardych
Reply
#2

Omg 640 do 1 TB !!
Reply
#3

I sayusuzu wciąż czeka ... lol ... Wciąż pamiętam jego " oczekiwanie " podczas każdego BF ..
Reply
#4

Teraz mam Hybrid HDD Liao większą konkurencję na SSD.
Reply
#5

Poziom wejścia PC napisał: Teraz mam Hybrid HDD Liao większą konkurencję na SSD. Hybrydowy dysk HDD jest nadal przede wszystkim Wysyłane z wykorzystaniem zwykłego kota GAGT
Reply
#6

Poziom wejścia PC napisał: Teraz mam Hybrid HDD Liao większą konkurencję na SSD. Hybrydowy dysk SSD mają tylko pomóc tradycyjny HDD. Do Hybrydowy dysk SSD mają więcej więcej , nie można ukończyć z czystym SSD.
Reply
#7

Jin tanie sia dziś mój 120GB SSD od tradepac GSkill w 2010 kosztuje około 368sgd
Reply
#8

Godeau napisał: Jin tanie sia dziś mój 120GB SSD od tradepac GSkill w 2010 kosztuje około 368sgd Wczesne Adopter zawsze płaci dodatkową premię .
Reply
#9

Poziom wejścia PC napisał: Wczesne Adopter zawsze płaci dodatkową premię . Lol wciąż pamiętają Intel X25 -M 60GB kosztował $ 500 + gdy po raz pierwszy rozpoczął się w 2009 roku ...
Reply
#10

Poziom wejścia PC napisał: Teraz mam Hybrid HDD Liao większą konkurencję na SSD. Hybrydy już od lat , ale nigdy nie było bliżej do SSD.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)