Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Bros & Sis natrafiliśmy na tej wiki na temat korzystania z DD -WRT skonfigurować hosta DNS blokowanie reklam opartych . Powinien działać na wszystkich routerach DD- WRT . Spróbuj, jeśli nie masz . To działa.     http://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/Ad_blocking
Reply
#2

cpuer napisał: Bros & Sis natrafiliśmy na tej wiki na temat korzystania z DD -WRT skonfigurować hosta DNS blokowanie reklam opartych . Powinien działać na wszystkich routerach DD- WRT . Spróbuj, jeśli nie masz . To działa. http://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/Ad_blocking Możesz spróbować na DIR- 880L ? Działa doskonale?
Reply
#3

AshSim napisał: Możesz spróbować na DIR- 880L ? Działa doskonale? W perspektywie blokowania reklam tak to działa. Ale router stał laggy . Dziś wieczorem będę usuwać skrypty i używać go tylko z domyślną DD-WRT i zobaczyć, jak to zrobić. Tylko wtedy, gdy trwała potem przejść do blokowania reklam.
Reply
#4

spróbuj na mój ruter działa dobrze. dzięki AshSim napisał: Możesz spróbować na DIR- 880L ? Działa doskonale?
Reply
#5

lian_hock napisał: spróbuj na mój ruter działa dobrze. dzięki Dobrze to słyszeć. Pozwól mi zobaczyć, czy moja domyślna DD- WRT wciąż sprawia mi problemu , czy też nie , w przeciwnym razie będę wracać do blokowania wkrótce reklamy. Który firmware DD- WRT używasz? Mam błysnął kopalni V24 SP2 beta - zbudować 26653
Reply
#6

Każdy powód używasz takiego starego budowania 880L ? Przesyłane z wykorzystaniem GAGT darknet
Reply
#7

Ah- Pin -Kor napisał: Każdy powód używasz takiego starego budowania 880L ? Przesyłane z wykorzystaniem GAGT darknet LOL , jego jeden wymienione w swojej bazie danych routera. Ale masz rację , jestem migać go do kolejnego beta 09-11-2015 - r27805 wkrótce
Reply
#8

BTW chłopaki , ja zauważyłem, że temperatura jest dość wysoka, co domyślną prędkością 800MHz , moje temps są : CPU 74,7 WL0 46 WL1 46 Under- taktowanie go do następnej niższej prędkości goli to tylko o 1 stopień . Odczyt jest błędny lub routery AC są zwykle tak gorąco ? KOREKTA : Mam błędnie cytowany 800GHz zamiast MHz dla szybkości procesora, paiseh .
Reply
#9

cpuer napisał: BTW chłopaki , ja zauważyłem, że temperatura jest dość wysoka, co domyślną prędkością 800GHz moje temps są : CPU 74,7 WL0 46 WL1 46 Under- taktowanie go do następnej niższej prędkości goli to tylko o 1 stopień . Odczyt jest błędny lub routery AC są zwykle tak gorąco ? Twoje temps są w porządku. Moja AC68U CPU wynosi około 83C i bezprzewodowy 50+ ( oba) . Moje 890L CPU wynosi około 81C .
Reply
#10

Ah- Pin -Kor napisał: Twoje temps są w porządku. Moja AC68U CPU wynosi około 83C i bezprzewodowy 50+ ( oba) . Moje 890L CPU wynosi około 81C . Dzięki za potwierdzenie . Hmm, to jest tak przyjemnie . Myślałam 880 biegł fajne , ponieważ nie jest tak gorące jak N56U , że jeden na pewno czuje się cieplejsze . Ciekawe, jak długo może to trwać przez tych, który działa w trybie 24x7
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)