Potrzebujesz pomocy VPN
#1

I setted mój asus rt- n15u jako serwer VPN z PPTP , ale nie jestem w stanie acess internet po podłączeniu do sieci VPN za pomocą mojego iPhone 3G 4'S . Jestem również w stanie połączyć się z VPN z mojej szkoły (NP ), jednak mogę połączyć się z nim po podłączeniu laptopa do 3g mojego telefonu.
Reply
#2

Guz. 10char
Reply
#3

Należy zaktualizować do najnowszej wersji oprogramowania sprzętowego Asus RT- N15U . Jeśli nadal stoi same problemy , spróbuj tej metody. Na stronie routera Asus ustaw Połącz się z serwerem DNS automatycznie No. Wpisz swój DNS w obu polu i oszczędzać. Przetestuj swój iPhone i zobaczyć, czy to praca dla Ciebie.
Reply
#4

xxMoMo napisał: Należy zaktualizować do najnowszej wersji oprogramowania sprzętowego Asus RT- N15U . Jeśli nadal stoi same problemy , spróbuj tej metody. Na stronie routera Asus ustaw Połącz się z serwerem DNS automatycznie No. Wpisz swój DNS w obu polu i oszczędzać. Przetestuj swój iPhone i zobaczyć, czy to praca dla Ciebie. NVM , mam go pracy z mojego telefonu , ale nadal robi praca z internetu w szkole. Przypuszczam PPTP passthrough jest wyłączona na ich końcu.
Reply
#5

Strona znajduje się szkoła obsługuje tylko 1 tunel. O ile u robią dzielonego tunelowania . W takim przypadku u będzie za pomocą własnego połączenia internetowego dla surfingu i rzeczy, ale to, co jest związane z siecią domu będzie kierowany przez prywatnego tunelu. Wymaga to routing z zapory , które są podłączone.
Reply
#6

Można spróbować OpenVPN .
Reply
#7

Np Jedyne wsparcie SSTP
Reply
#8

coloumbiaGames napisał: Np Jedyne wsparcie SSTP Czy możliwe jest skonfigurowanie połączenia SSTP z moim obecnym routerze? Nie mam przy sobie zapasowy komputer w domu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)