EXTREME latencji . Duża rodzina!
#1

Hi wszystko ok, więc miewam problemy internet w mojej okolicy na dłuższą chwilę teraz, mam zwane Optus wiele razy i nic Sugerują współpracował więc zawarta mam problem zatorów w mojej okolicy. Kabel ani światłowody są dostępne w mojej okolicy albo. Mieszkam w Sydney, NSW. Nie mam nic mając mniej niż 1Mbps lub cokolwiek, ale doświadczenie i ping latency i jest Makabryczny! Absolutnie złamany. Mam wielu ludzi w moim domu za pomocą laptopa, telefon (dużo), komputery, usługi telewizyjne itp Ja też nie mogę zmienić usługodawców atm .. (kontraktu). Zauważyłem również, kiedy włączam mój wifi off, dobre czasy oczekiwania i prędkości zwrotu. Czasami tylko jeden telefon zostanie podłączony do wifi, ale to nadal pozostają chyba włączyć wifi off. (Chociaż Optus podkreśla jej nie problem routera, jako swojego najnowszego modelu). Jestem gracz grający hardcore i nie mogę żyć z tym opóźnienia człowieka .. Czy jest jakiś sposób mogę ewentualnie cieszyć się dobrą latencję i internet? Należy wymienić router / modem z ciężkich jednej? Proszę o pomoc, potrzebne rozwiązanie dzięki: P Używam: WiFi Modem ADSL Sagemcom F @ st 3864OP (dostarczone przez Optus) i ich 115 $ + nieograniczona ilość danych Phonecall Plan @ 1Mbps lub coś
Reply
#2

Już zrobione diagnostyki , że sugeruję tutaj - spróbuj z WiFi off lub bezpośredniego podłączenia do modemu. Oznacza to oczywiście , że problem jest ( a) na końcu , a nie ich i (b ) prawdziwe, nie wyobrażał. Myślę, że zrobiłeś podwaliny uzasadnić próbuje innego sprzętu , czy to router , punkt dostępu bezprzewodowego ( WAP ) lub router skonfigurowany jako WAP. Jeśli nadal potrzebują sprzętu zachowywać jako modemu to należy przyjrzeć się , czy to możliwe, aby skonfigurować go tak, że nie zachowuje się jak router. W ten sposób , jeśli kupić router , nowy router jest jedynym routerem a ty nie masz router za routerem . Zazwyczaj ten tryb będzie nazywany " Bridge Mode " lub coś podobnego - chodzi o to , że chcesz wyłączyć bezprzewodową na sprzęcie dali wam, i tylko jeden port Ethernet mogą być użyte.
Reply
#3

może zajrzeć do SAT internet i 4G hotspot internecie pod względem szybkości. stacjonarny Internet jest przełączenie na internecie komórkowym. może chcieć sprawdzić, czy istnieje lokalna firma, która umieścić urządzenie na swoim domu.
Reply
#4

joex444 powiedział: Ty już zrobione diagnostyki, że sugeruję tutaj - spróbuj z WiFi off lub bezpośredniego podłączenia do modemu. Oznacza to oczywiście, że problem jest (a) na końcu, a nie ich i (b) prawdziwe, nie wyobrażał. Myślę, że zrobiłeś podwaliny uzasadnić próbuje innego sprzętu, czy to router, punkt dostępu bezprzewodowego (WAP) lub router skonfigurowany jako WAP. Jeśli nadal potrzebują sprzętu zachowywać jako modemu to należy przyjrzeć się, czy to możliwe, aby skonfigurować go tak, że nie zachowuje się jak router. W ten sposób, jeśli kupić router, nowy router jest jedynym routerem a ty nie masz router za routerem. Zazwyczaj ten tryb będzie nazywany "Bridge Mode" lub coś podobnego - chodzi o to, że chcesz wyłączyć bezprzewodową na sprzęcie dali wam, i tylko jeden port Ethernet mogą być użyte. Hej !, Nie jestem zbyt doświadczony w tej dziedzinie, dzięki czemu można zasugerować przyzwoicie cenowo router do tego zadania? Również w prostych słowach, jak izolować danego sprzętu, aby funkcjonować tylko jako modem? Również to, co masz na myśli przez jeden kabel ethernet, ponieważ używamy wielu .. wiwaty
Reply
#5

jac0brah powiedział: http://imgur.com/dSCDZF4 to ustawienia Daje mi , nie sądzę, nie ma co się rozmowy about..or prawda? Wybacz mój brak wiedzy : L Jeśli jest niska przepustowość zjedzone się , czy jest jakiś sposób mogę zmniejszyć urządzeń do korzystania z tak dużo? jak umieścić limit poprzez ustawienia routerów ? To, co robi QoS ( Quality of Service) . Na routerze z rozległymi ustawienia QoS , można ograniczyć lub priorytety przepustowości w oparciu o adres MAC urządzenia , adres IP urządzenia , port routera , port sieciowy , typ danych , źródło Internet / przeznaczenia , pory dnia . Jeśli router ma to byłoby w ramach podstawowych lub zaawansowanych ustawień , a nie ustawień sieci bezprzewodowej . Zazwyczaj jest pod QoS i zarządzania pasmem . czy może uzyskać dostęp do elementów sterujących.
Reply
#6

Mój router nie posiada ustawienia QoS ale najprawdopodobniej kupić jeden z drugim i czynienia . Dzięki solandri i wszyscy , bardzo cenione.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)