Potrzebuję pomocy na karcie graficznej
#1

cześć,   kupiłem Battlefield 4. zainstalowany. grał przez 5 minut i że moja karta graficzna nagle zmarł .   Obecnie za pomocą AMD Radeon HD serii 7700 .   może ktoś polecić godnej karty , które można uruchomić gry, takie jak BF4 lub Dota 2 itd im nie patrząc na bardzo wysokie karty końcowych . nie trzeba uruchamiać ustawienia ultra itp wysokiego lub średniego ustawienie wydaje się znaleźć.   moja spoild hd 7700 podobno może działać BF1 . i umrzeć podczas uruchamiania BF4 . westchnienie......   Budżet z nadzieją mniej niż 350 .     Wysyłane z mojego handphone wykorzystaniem GAGT
Reply
#2

czy ktoś może potwierdzić moja karta jest dead..lol..the objawem jest uruchomić komputer , na ekranie logo ASUS , że stanie się kolorowy ekran . nic nie widzę . Próbowano wprowadzić usuwać wejść do BIOS-u , ale kiedy bio loaded.cant zobaczymy ... inly zobaczyć kolorowy ekran pixle . , den logowanie do windows..everything jest normalne. ale menedżer urządzeń pokaż użyciu zintegrowanej karty . Potem wyjął hd7700 . i podłączyć mój monitor do portu VGA płyty głównej i uruchomić komputer. Tym razem można zobaczyć logo Asus i pójść w bio widzą rzeczy . Wysyłane z mojego handphone wykorzystaniem GAGT
Reply
#3

rozważyć GTX 1060
Reply
#4

rozważyć GTX 1070 na $ 555 Chociaż GTX 1060 jest o 20% tańsze niż w 1070 roku 1070 wydajność jest powyżej 20 % w porównaniu do 1060 Cieszyć się!
Reply
#5

oraz 7700 GTX jest dość stary już GPU , ponieważ u może sobie pozwolić na zakup nowego równie dobrze może po prostu kupić nowy. ale podstawa budżetu u można dostać tylko Zotac GTX 1060 3GB @ 329 chyba że u dun umysł swój budżet u można rozważyć Zotac GTX 1060 6GB @ 399 . następna gdyż u say u dun naprawdę potrzebują wysokiej klasy u można rozważyć Palit GTX 960 @ 199 ( lazada )
Reply
#6

ZrE0_Cha0s napisał: oraz 7700 GTX jest dość stary już GPU , ponieważ u może sobie pozwolić na zakup nowego równie dobrze może po prostu kupić nowy. ale podstawa budżetu u można dostać tylko Zotac GTX 1060 3GB @ 329 chyba że u dun umysł swój budżet u można rozważyć Zotac GTX 1060 6GB @ 399 . następna gdyż u say u dun naprawdę potrzebują wysokiej klasy u można rozważyć Palit GTX 960 @ 199 ( lazada ) HD7700 nie GTX 7700
Reply
#7

Mr_YA_HA napisał: czy ktoś może potwierdzić moja karta jest dead..lol..the objawem jest uruchomić komputer , na ekranie logo ASUS , że stanie się kolorowy ekran . nic nie widzę . Próbowano wprowadzić usuwać wejść do BIOS-u , ale kiedy bio loaded.cant zobaczymy ... inly zobaczyć kolorowy ekran pixle . , den logowanie do windows..everything jest normalne. ale menedżer urządzeń pokaż użyciu zintegrowanej karty . Potem wyjął hd7700 . i podłączyć mój monitor do portu VGA płyty głównej i uruchomić komputer. Tym razem można zobaczyć logo Asus i pójść w bio widzą rzeczy . Wysyłane z mojego handphone wykorzystaniem GAGT GTX 1060 6GB jest najlepszy do teraz. Można uzyskać na $ 340 po Qoo10 kupon zniżki ...
Reply
#8

timpeh82 napisał: rozważyć GTX 1070 na $ 555 Chociaż GTX 1060 jest o 20% tańsze niż w 1070 roku 1070 wydajność jest powyżej 20 % w porównaniu do 1060 Cieszyć się! Ludzie ma budżet na spotkanie ....
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: oraz 7700 GTX jest dość stary już GPU , ponieważ u może sobie pozwolić na zakup nowego równie dobrze może po prostu kupić nowy. ale podstawa budżetu u można dostać tylko Zotac GTX 1060 3GB @ 329 chyba że u dun umysł swój budżet u można rozważyć Zotac GTX 1060 6GB @ 399 . następna gdyż u say u dun naprawdę potrzebują wysokiej klasy u można rozważyć Palit GTX 960 @ 199 ( lazada ) Więc jesteśmy widząc Nvidia coraz pwned przez AMD w 67 lat?
Reply
#10

Aiyo paiseh i key zbyt szybko że jeden jest zdecydowanie typo
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)