[Pomoc ] Nie można zablokować / śruba Zotac 1070 Amp do Lancool K62
#1

Moja obudowa ma specjalny mechanizm blokujący dla urządzeń PCIe . Moje poprzednie kilka karty graficzne wyposażone ładnie , zanim użyłem gigabyte gtx 970 G1. Jestem w stanie dopasować kartę w moim przypadku , gniazda do gniazda PCIe , ale kończy się nie zmieści ładnie i nie mogę zablokować ją w tej sprawie. Am I czegoś brakuje ? Czy to w porządku , aby korzystać z karty graficznej z tylko w gnieździe PCIe ?   https://imgur.com/a/FWDUe
Reply
#2

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Może u można spróbować przenieść GPU nieznacznie tak, że może zmieścić się w ?
Reply
#3

Mam taką samą obudowę , jak również. Więc rzeczywiście można odinstalować specjalny mechanizm blokujący . W ten sposób mogę zainstalować na Plalit GTX 1070 SJS .
Reply
#4

Nie myśl, że może poruszać ponieważ już widać w prawym górnym rogu obrazu , wysokość rzeczy złącza jest większa niż obudowy na jego obudowie
Reply
#5

StriMpE napisał: Mam taką samą obudowę , jak również. Więc rzeczywiście można odinstalować specjalny mechanizm blokujący . W ten sposób mogę zainstalować na Plalit GTX 1070 SJS . Hej , jak mam to zrobić ? Czy po prostu wyjąć śruby z tyłu ? Zastanawiałem się , jakiego rodzaju śrub nie mogę zabezpieczyć moje urządzenia PCIe po usunięciu inbuild zatrzask.
Reply
#6

Nie mogę dokładnie pamiętam, ale myślę, że jest śruba z tyłu. Jeśli chodzi o śruby dokręcić GPU , znalazłem niektóre w moim oknie obudowy (która wciąż mam go . Haha ) , więc myślę, że powinna ona jest z nim . To są śruby , które mogę używać teraz . Wadą jest to, że nie jest zatrzaskowy teraz GPU , co jest bardzo niewygodne, nie wkręcić je w . W każdym razie , tutaj są zdjęcia . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#7

Dziękuję bardzo! Pójdę sprawdzić moje pole do śrub
Reply
#8

StriMpE napisał: Nie mogę dokładnie pamiętam, ale myślę, że jest śruba z tyłu. Jeśli chodzi o śruby dokręcić GPU , znalazłem niektóre w moim oknie obudowy (która wciąż mam go . Haha ) , więc myślę, że powinna ona jest z nim . To są śruby , które mogę używać teraz . Wadą jest to, że nie jest zatrzaskowy teraz GPU , co jest bardzo niewygodne, nie wkręcić je w . W każdym razie , tutaj są zdjęcia . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz LOL bro po zmianie karty graficznej co tydzień De AR ?
Reply
#9

Wa moje okno nie ma żadnych śrub , które mogą pasować. Wszelkie Bros wie gdzie mogę kupić te ? https://imgur.com/a/jxtX9
Reply
#10

Śruba GPU powinien być taki sam rozmiar jak śruby obudowy , która jest standardową wielkość gwintu .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)