Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Chłopaki obecny modem do Mio tv w salonie jest to konfiguracja pragnę rozpocząć   Modem > plug home ( 1 ) Pokój dzienny > plug domu ( 2 ) sypialnia > Okno konfiguracji TV.   Czy muszę mieć 500mpbs Azteków wtyczkę domu lub 200mpbs będzie jeden wystarcza ?   Dzięki
Reply
#2

Guz...........
Reply
#3

I był przy użyciu TP-Link 200mpbs Power Plus , który działa dobrze dla Mio. Jednak odkąd uaktualniony do 500Mbps AZTECH , mam obrazu zamrożenie problemy z Mio. Kiedy wrócić do wolniejsze prędkości 200mpbs TP-Link , zamrożenie zatrzymuje . Nie potrafię wyjaśnić dlaczego.
Reply
#4

Powerline do Mio tv jest mniej lub bardziej ryzykowne . Mój TP-Link PA201 nie działa na mio , obraz zachowuje zamrażanie chociaż okno mówi mio kompatybilne. Najlepszym kandydatem jest nadzieja Singtel rolkę swoje HomePNA szybciej. HomePNA ( na próbę ) | Pomoc techniczna
Reply
#5

Używam Aztech 500Mbps HL115 & HL125G niemal pełną prędkością uruchomiony na moim komputerze . Mój plan jest 100Mbps , modem jest pozostawienie rm i mój komputer w badaniu RM. Nie używać go do Mio chociaż.
Reply
#6

Behling napisał: Chłopaki obecny modem do Mio tv w salonie jest to konfiguracja pragnę rozpocząć Modem > plug home ( 1 ) Pokój dzienny > plug domu ( 2 ) sypialnia > Okno konfiguracji TV. Czy muszę mieć 500mpbs Azteków wtyczkę domu lub 200mpbs będzie jeden wystarcza ? Dzięki jest naklejka na 200Mbps TP-Link skrzynek , twierdząc, że pracuje dla miotv a ponieważ ktoś zauważył to działa, zaoszczędzić pieniądze i idź do tańszej opcji .
Reply
#7

Korzystanie z AZTECH 200Mbps . Więcej niż 3 lata . Pracuje dobrze. Rzadko zamarza .
Reply
#8

Ważnym punktem trzeba zawsze pamiętać, jest to, że HomePlug musi być podłączona do gniazdka elektrycznego i nigdy nie powinno być rozszerzenie listwy zasilającej . Nie prawda Mine ( Aztech 2 szt) są przyłączone do Belkin 6 rozszerzeń wtykowych 2 lata ++ n pracują grzywny n dandysa .
Reply
#9

achtungbaby napisał: Ważnym punktem trzeba zawsze pamiętać, jest to, że HomePlug musi być podłączona do gniazdka elektrycznego i nigdy nie powinno być rozszerzenie listwy zasilającej . Nie prawda Mine ( Aztech 2 szt) są przyłączone do Belkin 6 rozszerzeń wtykowych 2 lata ++ n pracują grzywny n dandysa . Dobrze dla ciebie. Troska dzielić jaki model jest Belkin a cena ? Byłoby tańsze i bardziej praktyczne do korzystania z HomePlug oraz rozszerzenia listwy zasilającej w taki sposób, jak przedstawiono w broszurze tej AZTECH za ? Wykazano w ten sposób dla celów nie sądzisz , tak ? ftp://ftp.aztech.com/Aztech/Brochure...0Datasheet.pdf Zacytować: Zaprojektowany, aby zapewnić dodatkową wygodę, Aztech HL115EP wyposażony w zintegrowany gniazdka elektrycznego hałasu filtrowane za podłączenie do listwy zasilającej do podłączenia sprzętu domowego biura. Zapewnia to , że przy użyciu HomePlug nie zabrać gniazdka dla użytkownika.
Reply
#10

Korzystanie z Aztech HL115 . Bardzo dobrze
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)