M1 1Gbps
#1

Witam wszystkich , po prostu zmodernizowane moim włókno M1 z 300MPBS do 1Gbps . Router został również zmieniony na RT- AC56S ze starego RT- AC56 . Jednak po skonfigurowaniu routera i chodzić na speedtest , moja prędkość pobierania wynosi 93-98 Mbps . Co tu jest nie tak? Używam podłączone do komputera , a moja płyta jest model GIGABYTE Z87 G56 . Mam ustawiony również moje wysyłania i pobierania ustawień na ethernet zabójca 9999.00 .   ktoś może pomóc ?
Reply
#2

sundeath napisał: Witam wszystkich , po prostu zmodernizowane moim włókno M1 z 300MPBS do 1Gbps . Router został również zmieniony na RT- AC56S ze starego RT- AC56 . Jednak po skonfigurowaniu routera i chodzić na speedtest , moja prędkość pobierania wynosi 93-98 Mbps . Co tu jest nie tak? Używam podłączone do komputera , a moja płyta jest model GIGABYTE Z87 G56 . Mam ustawiony również moje wysyłania i pobierania ustawień na ethernet zabójca 9999.00 . ktoś może pomóc ? Zamieść zrzut wyników badań tutaj . Moje przypuszczenie jest wynikiem masz faktycznie 93-98 MB ps który jest bardzo zbliżony do 1Gbps .
Reply
#3

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz dziękuję
Reply
#4

Wynik speedtest jest zawsze w m B ps . TS , sprawdzić szybkość łącza i kabel , jesteś prawdopodobnie nadal podłączony FE ( 100Mbps ) .
Reply
#5

hi bro , jak sprawdzić moją szybkość łącza ? I przełączony na nowy kabel lan , a wyniki są takie same
Reply
#6

sundeath napisał: hi bro , jak sprawdzić moją szybkość łącza ? I przełączony na nowy kabel lan , a wyniki są takie same Panel sterowania - > Centrum sieci i udostępniania - > Ethernet sprawdzić szybkość połączenia , jeśli jest rzeczywiście podłączony 1Gbps .
Reply
#7

Zapomniałem dodać. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić kabel pomiędzy ONT i routera , trzeba mieć co najmniej cat- 5e , jak również. Najlepiej jest wykonać bezpośrednie połączenie ONT , tj . PC ONT pominięciem routera , żeby sprawdzić, czy nie jest to ruter problemem. I proszę pamiętać, aby ONT moc cyklu , gdy znajduje się przełącznik urządzeń , czy to PC lub router .
Reply
#8

Hi Albert , dzięki za szybką odpowiedzi. Tak, jestem podłączony 1Gbps . Jednak, gdy poszedłem do menedżera urządzeń pod kartami sieciowymi , mój zabójca ethernet adapter E2200 nie posiada opcję 1000Mbps dupleksu. Ale na mojej stronie płyty głównej https://www.msi.com/product/motherbo...-specification ramach sieci LAN , jego mówi 10/100/ 1000 * 1 . Każdy sposób , aby rozwiązać ten problem?
Reply
#9

sundeath napisał: Hi Albert , dzięki za szybką odpowiedzi. Tak, jestem podłączony 1Gbps . Jednak, gdy poszedłem do menedżera urządzeń pod kartami sieciowymi , mój zabójca ethernet adapter E2200 nie posiada opcję 1000Mbps dupleksu. Ale na mojej stronie płyty głównej https://www.msi.com/product/motherbo...-specification ramach sieci LAN , jego mówi 10/100/ 1000 * 1 . Każdy sposób , aby rozwiązać ten problem? Zaktualizowany jeszcze sterownik?
Reply
#10

sundeath napisał: Witam wszystkich , po prostu zmodernizowane moim włókno M1 z 300MPBS do 1Gbps . Router został również zmieniony na RT- AC56S ze starego RT- AC56 . Jednak po skonfigurowaniu routera i chodzić na speedtest , moja prędkość pobierania wynosi 93-98 Mbps . Co tu jest nie tak? Używam podłączone do komputera , a moja płyta jest model GIGABYTE Z87 G56 . Mam ustawiony również moje wysyłania i pobierania ustawień na ethernet zabójca 9999.00 . ktoś może pomóc ? Gdy bezpośrednie połączenie przewodowe do ONT , jaka jest prędkość ? Jaka jest prędkość jeśli zamienić z powrotem starą RT- AC56 ? Morderca ethernet związane wątku : Potrzebujesz pomocy z łącza światłowodowego
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)