Najtańszy Plan tam szerokopasmowego ?
#1

Cześć chłopaki,   Patrząc subskrybować taniego planu szerokopasmowej dla mojej mamy.   Oni przeprowadzce do nowego miejsca , a to jest po prostu jej +1 więcej członkiem rodziny . Dwie osoby dorosłe .   Prędkość nie impt .   Ich potrzeby użycia ; - E-mail - Ogólne surfowanie - Niektóre youtubing - Xinmsn jak również ( za swoje pokazy Kan5 i 8 )   to jest to!   Proszę doradź? Otwarty na wszelkiego rodzaju planów szerokopasmowych : Mobile, włókna , ADSL ...   Tak długo, jak spełnia on wymagania.
Reply
#2

kogoś cieszy Singtel $ 23 10Mbps z bezpłatnym Phoneline przenieść do Ciebie. Można je znaleźć w 2 wątkach tutaj: szukaj za pomocą słowa " albo singnet , SingTel , ponowne zamówienia $ 23, 10Mbps ' . Niektóre z nich są migracji do światłowodu. tam Acty również bezpłatny fiberbb lobang , ale musi podpisać z $ 39 linii Telefony " , ale to już inna sprawa.
Reply
#3

tt , jeśli miejsce jest błonnik gotowy może podpisać planu 39 dolarów M1 lub 38.80 planu MR , zakładając u dun chcesz kłopotów przenoszenia czyjegoś planu retencji
Reply
#4

TouchMe napisał: kogoś cieszy Singtel $ 23 10Mbps z bezpłatnym Phoneline przenieść do Ciebie. Można je znaleźć w 2 wątkach tutaj: szukaj za pomocą słowa " albo singnet , SingTel , ponowne zamówienia $ 23, 10Mbps ' . Niektóre z nich są migracji do światłowodu. tam Acty również bezpłatny fiberbb lobang , ale musi podpisać z $ 39 linii Telefony " , ale to już inna sprawa. wow nigdy nie słyszał wcześniej o tej lobang linia Telefony uzyskać bezpłatne błonnika , można PM do mnie lub po więcej informacji o tym tutaj ?
Reply
#5

mylić napisał: wow nigdy nie słyszał wcześniej o tej lobang linia Telefony uzyskać bezpłatne błonnika , można PM do mnie lub po więcej informacji o tym tutaj ? Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Jak wyżej, $ 79 $ 39 zawiera planu telefon komórkowy . Sprzedam laptopa $ 800 + płacić za 21mths x 40 $ = bezpłatny błonnik i ruchomej data.Sim .
Reply
#6

Mam niską cenę 15Mbps ADSL planu dla przejęcia . PM mnie , jeśli ktoś jest zainteresowany .
Reply
#7

TouchMe napisał: Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Jak wyżej, $ 79 $ 39 zawiera planu telefon komórkowy . Sprzedam laptopa $ 800 + płacić za 21mths x 40 $ = bezpłatny błonnik i ruchomej data.Sim . $ 79 nadal kwalifikuje się do wielu linii wygaszacza zniżki ?
Reply
#8

ParkJinYoung napisał: $ 79 nadal kwalifikuje się do wielu linii wygaszacza zniżki ? część telefonu $ 39 jest , pod warunkiem, że są już w MLS, jeszcze to MSS . Myśląc o bezpłatnej usługi telefonicznej , jeśli sprzedam telefon ? Możliwe też.
Reply
#9

TouchMe napisał: część telefonu $ 39 jest , pod warunkiem, że są już w MLS, jeszcze to MSS . Myśląc o bezpłatnej usługi telefonicznej , jeśli sprzedam telefon ? Możliwe też. $ 39 Hp część musi HP lub po prostu linia ?
Reply
#10

ParkJinYoung napisał: $ 39 Hp część musi HP lub po prostu linia ? Kto nie chciałby wziąć telefon podczas podpisywania linię ? Podpisać linię , płacę + wziąć telefon?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)