Potrzebujesz pomocy z routerem ASUS RT68U
#1

Każdy ma jakieś ustawienia rekomendacja dla routera ASUS RT68U ? Moja sygnał sieci bezprzewodowej jest cholernie źle.   Od routera do mojego pokoju , to około 10 metrów i oddzielone tylko drzwi drewnianych. Ciągle spada sygnał i ponownym podłączeniu .
Reply
#2

Czy router działa Padavan lub firmware ?
Reply
#3

Na początek ... można powiedzieć nam, co wifi model karty używasz i jakie jest bieżące ustawienia routera .
Reply
#4

Cześć, Używam wersji firmware Merlina RT-AC68U_3.0.0.4_374.39_0.zip Właściwie to się dzieje na moim telefonie komórkowym. Xperia Z i 2 mojej nocie 2 mają również ten sam problem z niskich sygnałów. Co do ustawień routera , ja nie zadzierać z nich wiele. Zrobiłem ustawić WPA Personal, ustawić identyfikator SSID , a także kanał do myślę 8 do 2,4 GHz i 157 na 5GHz .
Reply
#5

spróbuj użyć WPA2 Personal zamiast WPA. jeśli pamięć służy mi rację, istnieje pewien problem z wydajnością z WPA. także spróbować ustawiania kanału AUTO. Może kanały używasz zbyt zatłoczone . można także spróbować szczypanie przepustowość . niższa przepustowość może rozprzestrzeniać dalej, ale o wysokiej przepustowości mają lepszą prędkość wifi . można także spróbować dokonywania transmisji 2,4 GHz Wireless -N tylko . Może jakoś urządzenia są łączenia za pomocą bezprzewodowej - ABG. Nie można dać porady specyficzne dla firmware cos używam firmware Zapas na AC66U .
Reply
#6

Cześć, Dzięki za wejście . Pójdę do domu i go wypróbować i sprawozdania .
Reply
#7

Cześć, Mam ustawione WPA2 Personal. Sygnał jest wciąż złe . I zapomnij wspomnieć, że sygnał jest złe tylko na 5GHz . 2.4Ghz jest nadal ok . Zrobiłem też zmienić szerokość pasma do 20MHz . Nie diff . Jakaś pomoc ?
Reply
#8

Uwaga 2 Tylko 2.4GHz .
Reply
#9

Uwaga 2 posiada pasmo 5 GHz i używam go też. Bagger 288 napisał: Uwaga 2 Tylko 2.4GHz .
Reply
#10

jtjt00 napisał: Uwaga 2 posiada pasmo 5 GHz i używam go też. huh. dlaczego moje nie widzą 5GHz ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)