Aktualizacja na pulpicie
#1

Cześć wszystkim,   Ja pomagam mojemu przyjacielowi z tym. Ma bardzo stary pulpit specyfikacji jak poniżej. On chce zrobić kilka modernizacji budżetową z Sapphire HD 5770 x do pary Palit Geforce GTX750 Ti 2GB GDDR5 StormX Podwójny lub ZOTAC GeForce GTX 950 OC 2GB DDR5 . On jest pewien, czy nie będzie żadnych problemów , czy nie kompatybilne . On tylko wiedzieć, zasilacz jest 500W . On nadzieję, że po zainstalowaniu karty graficznej może grać BF4 .   Rig spec: i5 - 750 500 hdd SAPPHIRE HD 5770 x pary . 500W zasilacz .   Reszta nie wiem.   Wszelkie pro pls uprzejmie rada. co jest najbardziej stosunek jakości do ceny karty graficznej na rynku teraz można intro również budżet $ 200.   Dzięki
Reply
#2

Palit Geforce GTX750 Ti 2GB GDDR5 StormX Podwójny jest dobrym wyborem. Zasilacz jest w porządku, bo ta karta nie jest żądny władzy .
Reply
#3

rozciągnąć dolara i uzyskać ZOTAC GTX 950 dla lepszej FPS ..
Reply
#4

Czy będą jakieś problemy kompatybilnych ponieważ jest to stary pulpit . Czy 500w wystarczy do zasilania ZOTAC 950 ? W moim umyśle jestem myśleć Palit 750 , a saldo gotówki dla niego kupić Zotac SSD 120 GB . Wszelkie komentarze ?
Reply
#5

Car_siao napisał: Czy będą jakieś problemy kompatybilnych ponieważ jest to stary pulpit . Czy 500w wystarczy do zasilania ZOTAC 950 ? W moim umyśle jestem myśleć Palit 750 , a saldo gotówki dla niego kupić Zotac SSD 120 GB . Wszelkie komentarze ? Powinno być ok. Nie prob . Twój hd 5770 potrzebują więcej energii niż GTX 950 . Więc 500W jest więcej niż wystarczająco . Jedyną rzeczą, jaką jest ostrożność , jak długo jest używany zasilacz . Niektóre Bros tutaj polecam się zmienić, jeśli zasilacz jest używany przez 5 lat. ultra ustawienie jakości .. jeśli są ok gry z wysokim lub średnim ustawieniu , to GTX 750 powinien być na tyle
Reply
#6

które psu on używa btw ? 500W PSU nie robi nam powiedzieć wiele o jakości. z tego co wiemy to może być jedna z tych bzdura te VIOS / postęp ...
Reply
#7

Jego zasilacz Cougar SL 600 .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)