TP- LINK oraz Utorrent
#1

Cześć,   I niedawno zmieniłem ruter domowy z niekonsekwentny Asus U15 na TP-Link Archer C7 .   Wcześniej miałem żadnych problemów z moim uTorrent pobierania stanie uzyskać kilka Mbps nawet z powrotem, gdy używam kiepski Huawei bramę główną z M1.   Nadal było w porządku z U15 Asus kiedy przeniesieni do włókna 200Mbps , ale możliwości wifi ssać wielki czas więc przeniesieni do TP-Link Archer C7 .   Oni WiFi jest zdecydowanie lepiej, ale niestety podczas pobierania uTorrent stał się niemal blisko niczego .... Wciąż dostaję kilka bps do jednej cyfry kbps !!!!!!!   Ktoś ma jakieś rozwiązania ?   Jeśli zrobię portforwarding ... które porty należy użyć? Czy jest to powszechny problem?     Z góry dziękuję!!!!
Reply
#2

Czy to sprawdzić ? uTorrent Przewodnik Konfiguracja połączenia - Filmy i Poradniki - Pomoc - uTorrent - (bardzo) mały klient BitTorrent
Reply
#3

zaznaczyć wszystkie opcje w " Port nasłuchiwania " w " połączenia " . umożliwiają również UPnP w routerze. sprawdzić u HAF zielony znaczek w prawym dolnym rogu n u dobre 2 Go. octane99 napisał: Jeśli zrobię portforwarding ... które porty należy użyć?
Reply
#4

octane99 napisał: Cześć, I niedawno zmieniłem ruter domowy z niekonsekwentny Asus U15 na TP-Link Archer C7. Wcześniej miałem żadnych problemów z moim uTorrent pobierania stanie uzyskać kilka Mbps nawet z powrotem, gdy używam kiepski Huawei bramę główną z M1. Nadal było w porządku z U15 Asus kiedy przeniesieni do włókna 200Mbps, ale możliwości wifi ssać wielki czas więc przeniesieni do TP-Link Archer C7. Oni WiFi jest zdecydowanie lepiej, ale niestety podczas pobierania uTorrent stał się niemal blisko niczego .... Wciąż dostaję kilka bps do jednej cyfry kbps !!!!!!! Ktoś ma jakieś rozwiązania? Jeśli zrobię portforwarding ... które porty należy użyć? Czy jest to powszechny problem? Z góry dziękuję!!!! używam TP-Link N750 i korzystania z konfiguracji domyślnej uTorrent ... Prędkości powiedziałbym były niższe niż w moim starym routerem huawei przez M1 .. podczas szczytowych okresów między 6pm do 12am, nie mogąc uzyskać prędkości powyżej 20kbps. teraz moje pliki do pobrania idą tylko na 70kbps. Najwyższa uderzył wynosił 200 + kbps, ale tylko przez jakieś 15 sekund .. prędkości wysyłania były dość spójne powyżej 100Kbps ... więc nie jestem pewien, co jest nie tak ....
Reply
#5

Miałem już nie wszystkie kontrole zgodnie z zaleceniami innych forumers . I nawet zrobić port forwarding . Wciąż bez skutku.
Reply
#6

kretynem + geniusz napisał: zaznaczyć wszystkie opcje w " Port nasłuchiwania " w " połączenia " . umożliwiają również UPnP w routerze. sprawdzić u HAF zielony znaczek w prawym dolnym rogu n u dobre 2 Go. Mam zielony znaczek poniżej . Nadal nie mogę Leh .....
Reply
#7

den jej nie port przekazania Wydanie mayb ur wifi lub zapora blking . stosować bezpośredniego kabla sprawdzić n kłopoty strzelać .
Reply
#8

kretynem + geniusz napisał: den jej nie port przekazania Wydanie mayb ur wifi lub zapora blking . stosować bezpośredniego kabla sprawdzić n kłopoty strzelać . Zapora SPI jest wyłączony, a testy są wykonywane na pulpicie , który jest podłączony bezpośrednio do routera.
Reply
#9

Nie mam jednostkę ze mną już, ale nie mam żadnego problemu z uTorrent podczas testowania kilku dni działa z pełną prędkością 2 ~ 3 MB / s dl . Upewnij UPnP jest włączyć on.Are Cię na najnowszej wersji oprogramowania ?
Reply
#10

Które z ISP są u ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)