Szukam porady dla przedłużacza SMA
#1

Każdy członek personelu EE / EEE może doradzić , jeśli mam zamiar uzyskać przedłużacza SMA dla mojego dwupasmowa antena wifi z sygnałem impuls recepcji , czy są jakieś konkretne długości należy zwrócić uwagę ? Wcześniej Mam znajomego, który dał porad z niektórych obliczeń na DVB- T przedłużenie anteny z doładowania poprzez wystawienie konkretną długość przedłużacza. Zastanawiałem się, czy to będzie działać na podwójnej wifi zespołu , jak również. TIA !
Reply
#2

Który Router U zamierzają wykorzystać go do ? Zazwyczaj są to * nie * zamiar dać dużo zmienić, chyba że u Pringle Box jest .... Raczej ... do połączenia przewodowego i korzystać z powrotem starą routera będą tańsze ... IMHO .
Reply
#3

azrin619 napisał: Który Router U zamierzają wykorzystać go do ? Zazwyczaj są to * nie * zamiar dać dużo zmienić, chyba że u Pringle Box jest .... Raczej ... do połączenia przewodowego i korzystać z powrotem starą routera będą tańsze ... IMHO . Jestem zamierza użyć do mojego minix neo X7 , który znajduje się wewnątrz szafy w sypialni . ponieważ mam zamiar rozszerzyć ją na zewnątrz pokrywy szklanej , myślał o zwiększeniu go w tym samym czasie , więc mogę odbierać sygnał z mojego routera 5GHz w salonie również . W przeciwnym razie po prostu będzie to po prostu połączyć się z wifi HomePlug przedłużacza położone wzdłuż korytarza pobliskiej .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)