Szukasz 4G / 3G Mifi przenośnego routera
#1

Cześć ludzie,   To było kiedyś , ponieważ mam w kontakcie ze sprzętem.   Podobnie jak szukać router MiFi który zabierze kartę 4G / 3G SIM .   1 ) Wersja podstawowa , która jest najtańszym i niezawodne. 2 ) Zakres Bliski i powód. 3 ) Najlepsza oferta w dobrej przenośności.   Czy przenośny Router MIFI działać na baterii?
Reply
#2

Wystarczy dodać. Wolę te modele, które można włożyć kartę SIM bezpośrednio , a nie za pomocą klucza . Dzięki.
Reply
#3

Wpadnij challenger i powinieneś być w stanie znaleźć mifi z Huawei . Są zasilanie z baterii i może włożyć kartę SIM do urządzenia bez USB magazynie . Całkowicie samodzielnym urządzeniem . modem router cum .
Reply
#4

Ja również poszukuje mifi teraz też. Wierzę, że niektórzy Bros sprzedają go . Wykonaj wyszukiwanie w HWZ z " mifi " i będzie je znaleźć. Nie jestem pewien, czy wszystkie Challengers sprzedaje mifi . Należy pamiętać, że są one bardziej kosztowne.
Reply
#5

Moja Prolink 3G działa świetnie
Reply
#6

azrin619 napisał: Moja Prolink 3G działa świetnie Och, jak bardzo pan kupić za bro ?
Reply
#7

Apex napisał: Wpadnij challenger i powinieneś być w stanie znaleźć mifi z Huawei . Są zasilanie z baterii i może włożyć kartę SIM do urządzenia bez USB magazynie . Całkowicie samodzielnym urządzeniem . modem router cum . Challenger sprzedaje tylko routery Mifi 3G , w temperaturze około 100 $ . Dla odmiany 4g , prawdopodobnie masz albo rejestrować się plan z telco jak M1 , albo udać się do Funan lub Sim Lim . Ostatnio widziałem , że jadą na jak 3-400 $ każdego?
Reply
#8

limpe84 napisał: Challenger sprzedaje tylko routery Mifi 3G , w temperaturze około 100 $ . Dla odmiany 4g , prawdopodobnie masz albo rejestrować się plan z telco jak M1 , albo udać się do Funan lub Sim Lim . Ostatnio widziałem , że jadą na jak 3-400 $ każdego? Ja po prostu wpaść challenger i potwierdzić 4G mifi jest dostępna = ) Ale to jest więc niewielka wylot mieć tylko 1 model . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#9

Więc 4G jest ponad dwukrotnie wyższa cena .........
Reply
#10

4G mifis do tej pory wszystko powyżej 200 zasięgu, średnio 250-280 godnej nich. Niektóre modele nie mogą brać MicroSIM z adapterem i pozostawić tylko normalny SIM. Pomyśl tylko jeden model z ZTE pod tą ceną sprzedaży przez jednego HWZ sprzedawcy jeśli REM.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)