Poleca " silent" klawiatura mechaniczna
#1

Moja 3-letniego CM burzy spust ( wiśniowy ) stał się odpowiadać. Zbieżny w stanie obsłużyć od ponad gwarancji .   Szukasz nowego wymiany.   Każda rada ?   Moje TOP wymogiem jest to musi mieć bardzo ciche naciśnięć klawiszy .
Reply
#2

Można wypróbować nowy Corsair Strafe z MX cichych klawiszy.
Reply
#3

Reds lub Browns + O pierścienie Można spróbować przełącznika OMRON Logitech Orion iskra lub nawet Apex M800 ? Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply
#4

* AdiBOY napisał: Można wypróbować nowy Corsair Strafe z MX cichych klawiszy. Wygląda interesująco. Ale ja nie wiem. Corsair ponownie .... Hmmmm
Reply
#5

nez napisał: Wygląda interesująco. Ale ja nie wiem. Corsair ponownie .... Hmmmm Hmm ... Co w tym złego corsair ?
Reply
#6

* AdiBOY napisał: Hmm ... Co w tym złego corsair ? Nic z wyjątkiem ostatniego był corsair więc może chcesz spróbować czegoś innego. Ja też nie zdawali sobie sprawy z klawiatury tylko trwał tylko 3 lata . Więc.......
Reply
#7

nez napisał: Nic z wyjątkiem ostatniego był corsair więc może chcesz spróbować czegoś innego. Ja też nie zdawali sobie sprawy z klawiatury tylko trwał tylko 3 lata . Więc....... MX ciche klawisze są wyłącznie dla Corsair teraz . Chyba trzeba zainstalować pierścienie uszczelniające wtedy.
Reply
#8

nez napisał: Nic z wyjątkiem ostatniego był corsair więc może chcesz spróbować czegoś innego. Ja też nie zdawali sobie sprawy z klawiatury tylko trwał tylko 3 lata . Więc....... cm burzy nie jest Coolermaster corsair ... ?
Reply
#9

hlots123 napisał: cm burzy nie jest Coolermaster corsair ... ? Och masz rację . To jest żenujące.
Reply
#10

* AdiBOY napisał: MX ciche klawisze są wyłącznie dla Corsair teraz . Chyba trzeba zainstalować pierścienie uszczelniające wtedy. Te pierścienie O może być konar z tych sklepach sprzętu lub jest specjalnie dla klawiatur ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)