[ News] Singtel oferuje 1Gbps nieograniczony Fiber za 50 $ miesięczni
#1

Singtel oferuje obecnie swoje 1 Gbps Nieograniczona Fiber za jedyne 50 $ miesięcznie do końca lutego. W ramach tej promocji , Singtel będzie również oferować nowy router trójzakresowy Linksys EA9200 AC3200 " w specjalnej cenie .     Zobacz pełną historię tutaj ...
Reply
#2

Czy to warto faceci Hoot ? Również jestem w stanie dokonać aktualizacji do skorzystania z tej promocji Nieograniczony Fiber kiedy mój 200Mbps FibreBroadband wygasa dopiero w dniu 18 marca 2015 roku ? EDIT: również, że strona internetowa Singtel Promocja kończy się 13 lutego , skąd wiadomość, że jego 28 lutego wzięła? Nie można znaleźć żadnego źródła niego
Reply
#3

Moc jest uboga napisał: Czy to warto faceci Hoot ? Również jestem w stanie dokonać aktualizacji do skorzystania z tej promocji Nieograniczony Fiber kiedy mój 200Mbps FibreBroadband wygasa dopiero w dniu 18 marca 2015 roku ? EDIT: również, że strona internetowa Singtel Promocja kończy się 13 lutego , skąd wiadomość, że jego 28 lutego wzięła? Nie można znaleźć żadnego źródła niego Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Link: https://www.singtelshop.com/unlimite...mpaign=UF_SG50
Reply
#4

yiptw89 napisał: Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Link: https://www.singtelshop.com/unlimite...mpaign=UF_SG50 Byłem stwierdzające okres promocji , wiesz .. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#5

Wywoływana Singtel laiu , koniec 28 lutego , dla tych , którzy tak jak ja kontrakt kończy 15 marca można również odnowić ... ale trzeba kupić dla siebie lub routera pakiet promocyjny .. opłat instalacyjnych dla odnowy.
Reply
#6

Dzięki! Cieszę się , że mogę korzystać recontract to promo Również ktoś wie , który ruter dobrze gwizdać ? Edycja : Również wcześniej używałem routera - Aztech DSL7000GRV Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Edycja: również opłaty instalacyjne za co? Konfiguracja nieograniczonego Fibre szerokopasmowego lub routera ? Jaki jest koszt opłat też? Należy wziąć pod uwagę jakiś spożywczych gdyż fundusze trochę ciasno
Reply
#7

50 tani dla tych, którzy się kurczyć , ale raczej iść drugiego obozu
Reply
#8

Singtel chłopaki marketingu wciąż nie są na równi. Osoby z mio tv dopiero jest pominięta. usługi pakietowej dziś są po prostu tragiczne .
Reply
#9

Zgoda nawet ze zniżką mio na mobilny i 350 dolarów na lepszy uchyleniu nie Stil tańsze niż piasty lub M1 nawet dostać internet i mobile oddzielnie od M1 nie mają tv blunded . Plus ostatnia wystawa Włókno m1 dostał najtańszy błonnik na $ 29 Nie ma potrzeby dla tych epicki prędkość
Reply
#10

Właśnie sprawdziłem . Instalacja jest opłata za OpenNet . Oni tylko zainstalować punkt błonnik i ONT .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)