Jak jest żywotność produktów HomePlug i Power Line Communication ?
#1

Myślę o wymianie przewodów z HomePlug , ale jestem martwić o jego żywotności . Do tej pory widziałem TP-Link & AZTECH . Czy istnieją jakieś inne marki ?   Przeszkadza dzielenie się swoimi doświadczeniami z tymi produktami ? To będzie 24/7 w pracy ....
Reply
#2

Trudno powiedzieć, jak długo to potrwa , bo jeśli to będzie w bardzo ciepłym kącie , to nie potrwa długo .
Reply
#3

która marka ma najdłuższą gwarancję ?
Reply
#4

Dostarczamy rozwiązania Industrial Power Line Communication / Ethernet. W naszej 7 lat doświadczenia wdrożeń korki potrwa około 2 lat z ciągłym użyciu . Nasze wdrożenia są w statki , muzea, obiekty dziedzictwa , portów i przystani , więc jest to uczciwa ocena co do trwałości. BRGDS - PJ
Reply
#5

fdn_uk napisał: Dostarczamy rozwiązania Industrial Power Line Communication / Ethernet. W naszej 7 lat doświadczenia wdrożeń korki potrwa około 2 lat z ciągłym użyciu . Nasze wdrożenia są w statki , muzea, obiekty dziedzictwa , portów i przystani , więc jest to uczciwa ocena co do trwałości. BRGDS - PJ wah tak krótko ...
Reply
#6

2 lata z ciągłego użytkowania , czyli 24 godzin w ciągu 2 lat. To jest długa
Reply
#7

2 lat 24x7 tylko 17,520hours .. tak krótki MTBF ah ..
Reply
#8

To po prostu oznacza , 2nd hand nie można kupić !!!
Reply
#9

fdn_uk napisał: Dostarczamy rozwiązania Industrial Power Line Communication / Ethernet. W naszej 7 lat doświadczenia wdrożeń korki potrwa około 2 lat z ciągłym użyciu . Nasze wdrożenia są w statki , muzea, obiekty dziedzictwa , portów i przystani , więc jest to uczciwa ocena co do trwałości. BRGDS - PJ Zbyt krótki Liao ...
Reply
#10

wykorzystywać okablowanie better..life rozciągać się dłużej.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)