zasięgu sieci bezprzewodowej dla mojego 2 i 3 piętrze
#1

Niedawno dostałem wykonawcy (MR Ayub ) do uruchomienia kot 6 Kabel trunking dla mojego domu.   ale muszę zasięg sieci bezprzewodowej dla mojego 2 i 3 piętrze .   Powiedziano mi o uzyskanie punktu dostępu.   co jest routerem poleciłem , aby ustawić jako punkt dostępowy ?
Reply
#2

Uzyskaj Aztech Extender. To właśnie używam dla mojej 1 i 3 kondygnacji . 2-te kondygnacji jest mój modem router .
Reply
#3

popipower napisał: Uzyskaj Aztech Extender. To właśnie używam dla mojej 1 i 3 kondygnacji . 2-te kondygnacji jest mój modem router . jest to musi dostać dwa ? jeden dla głównego routera podłączyć do PLC , a drugi do faktycznego wykorzystania . Również jest Powerline tech pracy w obszarach handlowych?
Reply
#4

popipower napisał: Uzyskaj Aztech Extender. To właśnie używam dla mojej 1 i 3 kondygnacji . 2-te kondygnacji jest mój modem router . Słyszałem, że przedłużacz nie jest tak dobry ? najlepiej jest dostać się do routera każdym piętrze i ustawić jako punkt dostępowy ? Siła sygnału , co u dostać za pomocą przedłużacza ?
Reply
#5

whiteflag napisał: Niedawno dostałem wykonawcy (MR Ayub ) do uruchomienia kot 6 Kabel trunking dla mojego domu. czy kabel mr Ayub oledi prowadzony cat6 u shud poprosił go, aby uruchomić kolejne 2 punkty RJ45 dla 2nd / 3rd podłodze gdzie u mostu 2 więcej dodatkowych routerów altówka Polecam ten sam scenerio mi Fren hostel buizness z 3 pięter totallin blisko 60 łóżek Jego 3 -piętrowy hostel może korzystać 60 coms razie potrzeby BEZ zagrożona
Reply
#6

havetobuy napisał: czy kabel mr Ayub oledi prowadzony cat6 u shud poprosił go, aby uruchomić kolejne 2 punkty RJ45 dla 2nd / 3rd podłodze gdzie u mostu 2 więcej dodatkowych routerów altówka Polecam ten sam scenerio mi Fren hostel buizness z 3 pięter totallin blisko 60 łóżek Jego 3 -piętrowy hostel może korzystać 60 coms razie potrzeby BEZ zagrożona mam 2 punkty RJ45 na 2 piętrze i 2 punkty RJ45 na 3 piętrze. mr Ayub właśnie mi powiedział , aby router
Reply
#7

biała flaga napisał: mr Ayub prostu powiedział mi , aby uzyskać yeap Router uzyskać router , jeśli masz nadmiar budżet przejść dla modeli AC
Reply
#8

havetobuy napisał: yeap dostać się do routera , jeśli mają nadwyżki budżetu przejść do modeli Modele ac ac są lepsze? jakaś konkretna marka i model polecacie?
Reply
#9

whiteflag napisał: ac modele są lepsze ? jakaś konkretna marka i model polecacie? Jeśli masz dużo klientów AC to jest mądre, aby przejść z routera sieciowego jako punktu dostępowego ( próbowałem ea - n66u punkt dostępowy asus , ale wydajność jest straszne i wciąż występują problemy przy stosowaniu jako przewodowej punktu dostępowego ), jak ASUS RT -AC68U lub AC66U albo iść z innych routerach dual-band współbieżnych.
Reply
#10

biała flaga napisał: ac modele są lepsze ? jakaś konkretna marka i model polecacie? Podobało poniżej mówi asus ac68 jest nadal najlepszym butt przeklęta X hor
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)