Klinika Hardware
#1

Cześć wszystkim,   OCed zgodnie z niżej       Jest to temperatura Dostaję     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Gdy na pełnym obciążeniu , temperatura nie odbiega znacznie     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Mam ponownie siedzenia HSF dwukrotnie Liao , ale bez zmian , pamiętam kiedyś oscylują 28-30degrees ( otoczenia przy 28,2 obecnie )   Czy to normalne ? Albo nie miałbym być jedno od temps obciążenia są ok
Reply
#2

Może twój grzejnik H80i GT jest zapchany kurzem
Reply
#3

Encrypted11 napisał: Może twój grzejnik H80i GT jest zapchany kurzem lol nie, to nie jest ... btw zmniejszyły Vcore do 1,25 , wciąż się te same odczyty temp ...
Reply
#4

diff nie wielki cud się cuz ur nie porównując do "pełnej idle" ...
Reply
#5

Co ustawienia BIOS-u ? Czy u ustawić go naprawić napięcie rdzenia lub zmienną ? Jeśli jego dawny , temperatura byłaby zdecydowanie wyższe
Reply
#6

XeonHacker napisał: Co ustawienia BIOS-u ? Czy u ustawić go naprawić napięcie rdzenia lub zmienną ? Jeśli jego dawny , temperatura byłaby zdecydowanie wyższe stałe, nawet jeśli jest to zmienna , nie widzę w jaki sposób może zebrać ponad 10degrees niż oczekiwano moja otoczenia nie jest najwyższa , a także w dniach 28-30
Reply
#7

Kusanagi napisał: Cześć wszystkim, OCed zgodnie z niżej Jest to temperatura Dostaję Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Gdy na pełnym obciążeniu , temperatura nie odbiega znacznie Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Mam ponownie siedzenia HSF dwukrotnie Liao , ale bez zmian , pamiętam kiedyś oscylują 28-30degrees ( otoczenia przy 28,2 obecnie ) Czy to normalne ? Albo nie miałbym być jedno od temps obciążenia są ok Lol Twój temperatura jest wyższa niż moim i7 3970x.i używam Artic grzejnik aio.your zamrożenie 120mm wieje na zewnątrz lub dmuchanie w Twoim przypadku? Może twój obudowy wewnątrz zbyt gorąco.
Reply
#8

william910 napisał: Lol Twój temperatura jest wyższa niż moim i7 3970x.i używam Artic grzejnik aio.your zamrożenie 120mm wieje na zewnątrz lub dmuchanie w Twoim przypadku? Może twój obudowy wewnątrz zbyt gorąco. przedni wlot , top 2 dolotowego , wydechowego z tyłu nawet przy użyciu wentylatora stock da mi lepsze temps Sądzę Jak już wspomniano, zastanawiam się, czy odczyty są jeszcze dokładne ze względu na obciążenia , są po prostu nieco ponad 60degrees
Reply
#9

Mai martwić la , twój temp obciążenia komp jest mój komp idle temp
Reply
#10

Prawo Ark napisał: Mai martwić la , twój temp obciążenia komp jest mój komp idle temp ya to właśnie powtarzają się , ale OCD we mnie buay kum wan lol muszą dotrzeć do sedna tego ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)