EVGA Właściciel i Chit Chat Klub
#1

Cześć chłopaki,   Myślę, że jest to właściwy czas, aby otworzyć wątek dla właściciela EVGA dzielić lub porozmawiać o produkcie EVGA , ale jej się do administratora .   Proszę podzielić masz doświadczenia w korzystaniu przyczynę produktu EVGA widzę dużo Singapuru gracz rozpoczynający użyciu EVGA GPU .   Dzięki!
Reply
#2

EVGA GTX250 . Jeden z najlepszych kart graficznych , jakie kiedykolwiek własnością.
Reply
#3

ragnarok95 napisał: EVGA GTX250 . Jeden z najlepszych kart graficznych , jakie kiedykolwiek własnością. wow ów stary gpu ... gdzie je dostać ostatni raz ?? im przy EVGA GTX 980 i jego niesamowite kartkę za mną ...
Reply
#4

Wystarczy kupić w Amazon GTX 970 .. Skrzynka wypełniona jest rzeczy lol. Nawet dostał plakat Wysyłane z OnePlus A0001 korzystających GAGT
Reply
#5

CS jest rzeczywiście bardzo dobre Rozebrałem śruby na GPU i nie był w stanie go usunąć ( umieścić na blok wodny ) . Skontaktowałem się wsparcie dla pomocy . Reakcja była bardzo szybka. Odpowiedział w ciągu jednego dnia . RMA został zatem inicjowane i wysłałem paczkę na ostatniej ** poniedziałek. To wrócił do mnie jak wczoraj ?! Nic więc dziwnego, EVGA nie chce przynieść żadnych produktów do Singapuru . Podobnie poziom terminowości ich odpowiedzi stawia lokalnych dystrybucje do wstydu ; co jeszcze wspomnieć o jakości usług. Wysyłane z wykorzystaniem zwykłego kota GAGT
Reply
#6

I tot jest zbieżny dun wan przynieść EVGA le ?
Reply
#7

lalalalalala napisał: Wystarczy kupić w Amazon GTX 970 .. Skrzynka wypełniona jest rzeczy lol. Nawet dostał plakat Wysyłane z OnePlus A0001 korzystających GAGT jak to jest?? iw moim doświadczeniu GUS naprawdę zapyta , jak Amazon ... szybki i niezawodny ...
Reply
#8

Naprawdę uh, ale mam też usłyszeć inne historie la jakby przestraszony nie można sprzedawać w Singapurze. Ale widzę ich myślenia całkowicie sprzeczne mentalności distro jest ... Nie zdziw się, jeśli jest to jeden z mnóstwa powodów przestać widzieć EVGA rzeczy lokalnie. Podobnie jak jeden mądry człowiek powiedział mi , biznes nie jest tylko o zarabianie pieniędzy Wysyłane z wykorzystaniem zwykłego kota GAGT
Reply
#9

shadow84 napisał: I tot jest zbieżny dun wan przynieść EVGA le ? Tak, ale one również nieśmiała, by EVGA CS ... lepsze od nich ...
Reply
#10

po prostu ciekawy ... co sprawi, że chłopaki wybrać EVGA porównaniu do innych marek, które łatwo dostępnych w naszej lokalnej dystrybucji ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)