Czy mój komputer umiera tak po prostu?
#1

Byłem resetowania wygrać 10 na moim komputerze z DVD . Po Dysk 3 kompletne, mówi kompletne i trzeba wybrać ci ustawienia , instalować programy , które nie pochodzą z systemem itp Potem kliknij Zakończ , zaczyna restart ... Nagle zdałem sobie sprawę , że moje DVD jest wciąż wewnątrz i powinienem zostały wyrzucone na DVD i go wyjąć przed kliknięciem przycisku Zakończ. W ciągu 2 sekund , to od razu naciśnięty przycisk DVD na przedniej ściance . Dvd nie wysuwa płyty, ale zanim udało mi się wyjąć , szybko cofnięty do tyłu. Nacisnąłem ponownie chwycić dysk , zanim w pełni wysunięciem dysku, DVD ROM wsuwa się z powrotem. Była to szczupła DVD ROM i nie mogłem wziąć dysk bez dalszych otwarcia. I wyciągnąć dysk , zmusiły ROM , aby otworzyć więcej, a udało się go wyjąć . Tragedia wydarzyła się . PC nie uruchamia się. Nie mogę nawet zobaczyć logo HP . Co ja przerwać ? Próbowaliśmy kilka razy, nigdy nie zapala się sreen choć widzi hdd i wentylator korkociąg ! Więc płyta właśnie zmarł w taki sposób? :-(
Reply
#2

Może u można sprawdzić na zewnętrzne i wewnętrzne , czy istnieje połączenie jest niestabilne.
Reply
#3

Popraw osadzenie RAM i GPU . Urządzenie HP szczeliny s5-1460d RAM są dość wybredny. Jeżeli RAM nie jest włożona po prostu ładny, to nie chce się uruchomić . Prawdopodobnie poluzowane połączenie w swoich męskich zmagań z krnąbrnym napędu DVD.
Reply
#4

Dzięki dwaj panowie za doradzanie . Testowane wszystko roboczego ... Sad Więc moje głupie działanie zabity płyty głównej . Nie trzymaj ROM DVD Po roboots system! To może spowodować uszkodzenie mobo ! Chociaż nadal nie rozumiem, dlaczego tak się stało.
Reply
#5

Mogę wiedzieć, co dany model i specyfikacje PC ?
Reply
#6

ozy615 napisał: Dzięki dwaj panowie za doradzanie . Testowane wszystko roboczego ... Sad Więc moje głupie działanie zabity płyty głównej . Nie trzymaj ROM DVD Po roboots system! To może spowodować uszkodzenie mobo ! Chociaż nadal nie rozumiem, dlaczego tak się stało. Nie sądzę, że można zabić MB ten sposób. Może chcesz spróbować więcej rozwiązywanie problemów . btw mam HP s5-1460d również. Jak można przymocować dysk twardy ? Mogę tylko zmieścić jedną śrubę po prawej stronie (otwór w kształcie półksiężyca ) i żaden z lewej strony . Nie wydaje się być jakiś sposób, aby zmieścić się w kolejne śruby.
Reply
#7

Koenig168 napisał: Nie sądzę, że można zabić MB ten sposób. Może chcesz spróbować więcej rozwiązywanie problemów . btw mam HP s5-1460d również. Jak można przymocować dysk twardy ? Mogę tylko zmieścić jedną śrubę po prawej stronie (otwór w kształcie półksiężyca ) i żaden z lewej strony . Nie wydaje się być jakiś sposób, aby zmieścić się w kolejne śruby. Istnieje śruby po lewej stronie. Trzeba podnieść napęd optyczny do niego dostęp. 2 śruby każda.
Reply
#8

Koenig168 napisał: Nie sądzę, że można zabić MB ten sposób. Może chcesz spróbować więcej rozwiązywanie problemów . btw mam HP s5-1460d również. Jak można przymocować dysk twardy ? Mogę tylko zmieścić jedną śrubę po prawej stronie (otwór w kształcie półksiężyca ) i żaden z lewej strony . Nie wydaje się być jakiś sposób, aby zmieścić się w kolejne śruby. zgadzam się.. nie można zabić w ten sposób pc
Reply
#9

ozy615 napisał: Byłem resetowania wygrać 10 na moim komputerze z DVD. Po Dysk 3 kompletne, mówi kompletne i trzeba wybrać ci ustawienia, instalować programy, które nie pochodzą z systemem itp Potem kliknij Zakończ, zaczyna restart ... Nagle zdałem sobie sprawę, że moje DVD jest wciąż wewnątrz i powinienem zostały wyrzucone na DVD i go wyjąć przed kliknięciem przycisku Zakończ. W ciągu 2 sekund, to od razu naciśnięty przycisk DVD na przedniej ściance. Dvd nie wysuwa płyty, ale zanim udało mi się wyjąć, szybko cofnięty do tyłu. Nacisnąłem ponownie chwycić dysk, zanim w pełni wysunięciem dysku, DVD ROM wsuwa się z powrotem. Była to szczupła DVD ROM i nie mogłem wziąć dysk bez dalszych otwarcia. I wyciągnąć dysk, zmusiły ROM, aby otworzyć więcej, a udało się go wyjąć. Tragedia wydarzyła się. PC nie uruchamia się. Nie mogę nawet zobaczyć logo HP. Co ja przerwać? Próbowaliśmy kilka razy, nigdy nie zapala się sreen choć widzi hdd i wentylator korkociąg! Więc płyta właśnie zmarł w taki sposób? :-( Ciągnąć i ciągnąć może twój kabel wideo przyszedł luźne. lol
Reply
#10

ragnarok95 napisał: Ciągnąć i ciągnąć może twój kabel wideo przyszedł luźne. lol LOL... dobry pomysł, warto sprawdzić
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)