Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

hej wszystkim potrzebujesz pomocy przed i kupić Aztech H110EW i HL110E .   Moim celem jest, aby wzmocnić sygnał z dołu na górę, a ja mam przerywany / słaby sygnał na 2 piętrze   Obrazek po lewej pokaż skonfigurować i prawo jest po konfiguracji z urządzeniami . Czerwone trójkąty są punkty kablowych .     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Czy będzie powolny upadki w prędkościach , zarówno na pulpicie Ethernet oraz wykorzystanie bezprzewodowej dla tabletów / smartfonów na górze?   Jeśli Aztech Powerlines nie może pracować, im zamierza spróbować Linksys Range Extender / router   Wszelkie porady lub pomocy ?
Reply
#2

Jeśli mieszkasz w maisonette HDB następnie HomePlug będzie działać, ale wyniki są różne. Jeśli prywatna to trzeba sprawdzić obwody elektryczne przed wydawać pieniądze na HomePlug . Jeśli chcesz kupić , a następnie kupić HL115EP który 500AV (znamionowa Warstwa PHY 500 Mbps , a nie w świecie rzeczywistym ) . Prawdziwy świat jest od 80 Mbps do 120 Mbps , chociaż istnieją użytkownika na tym forum Poruszanie 60 Mbps , o ile pamiętam . HL110EW jest 200AV (warstwa oceniono PHY 200 Mbps , a nie w świecie rzeczywistym ) . Prawdziwy świat jest tylko 40+ do 50+ Mbps . Homeplug speed rating są jak ocena prędkości WiFi. Są mierzone w warstwie, która nigdy nie jest / nie może być wykorzystywany przez konsumentów. Liczby są średnią zaimponować , ale nigdy nie do osiągnięcia w świecie rzeczywistym , nawet bez zakłóceń.
Reply
#3

darthjason napisał: hej wszystkim potrzebujesz pomocy przed i kupić Aztech H110EW i HL110E . Moim celem jest, aby wzmocnić sygnał z dołu na górę, a ja mam przerywany / słaby sygnał na 2 piętrze Obrazek po lewej pokaż skonfigurować i prawo jest po konfiguracji z urządzeniami . Czerwone trójkąty są punkty kablowych . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Czy będzie powolny upadki w prędkościach , zarówno na pulpicie Ethernet oraz wykorzystanie bezprzewodowej dla tabletów / smartfonów na górze? Jeśli Aztech Powerlines nie może pracować, im zamierza spróbować Linksys Range Extender / router Wszelkie porady lub pomocy ? Jeśli czerwonych trójkątów są punkty kablowe , dlaczego trzeba adaptera powerline ? Można po prostu umieścić kolejny punkt dostępowy lub router w prawo 2. piętrze ?
Reply
#4

Aktualizacja napisał: Jeśli mieszkasz w maisonette HDB następnie HomePlug będzie działać, ale wyniki są różne. Jeśli prywatna to trzeba sprawdzić obwody elektryczne przed wydawać pieniądze na HomePlug . Jeśli chcesz kupić , a następnie kupić HL115EP który 500AV (znamionowa Warstwa PHY 500 Mbps , a nie w świecie rzeczywistym ) . Prawdziwy świat jest od 80 Mbps do 120 Mbps , chociaż istnieją użytkownika na tym forum Poruszanie 60 Mbps , o ile pamiętam . HL110EW jest 200AV (warstwa oceniono PHY 200 Mbps , a nie w świecie rzeczywistym ) . Prawdziwy świat jest tylko 40+ do 50+ Mbps . Homeplug speed rating są jak ocena prędkości WiFi. Są mierzone w warstwie, która nigdy nie jest / nie może być wykorzystywany przez konsumentów. Liczby są średnią zaimponować , ale nigdy nie do osiągnięcia w świecie rzeczywistym , nawet bez zakłóceń. zrozumiał on , że był slower..but Nie jestem pewien , co inne alternative..do myślisz silny router bezprzewodowy związany z modemem Starhub pomoże ? coś takiego jak Asus RT- AC68U ?
Reply
#5

davidktw napisał: Jeśli czerwonych trójkątów są punkty kablowe , dlaczego trzeba adaptera powerline ? Można po prostu umieścić kolejny punkt dostępowy lub router w prawo 2. piętrze ? Zadzwoniłem StarHub GUS wspomnieć, że nie można tego zrobić. Połączenie jest apprarently oparty na modemie i nie teh linii kablowej . Ja pomyślałem o tym też w pierwszej kolejności.
Reply
#6

darthjason napisał: Zadzwoniłem StarHub GUS wspomnieć, że nie można tego zrobić. Połączenie jest apprarently oparty na modemie i nie teh linii kablowej . Ja pomyślałem o tym też w pierwszej kolejności. Dobra, myślę, że mógłbym pomylić swój punkt kablowej jako punkty kabla Ethernet. Masz na myśli te punkty kablowych jak punkty StarHub telewizji kablowej? Dlaczego nie rozważyć układania kabli między swoim poziomie 1 i 2 ? Potem można jeszcze bezprzewodowej oddzielnie między każdym poziomie ? Czy twój dom mają istniejące kable ethernet ?
Reply
#7

davidktw napisał: Dobra, myślę, że mógłbym pomylić swój punkt kablowej jako punkty kabla Ethernet. Masz na myśli te punkty kablowych jak punkty StarHub telewizji kablowej? Dlaczego nie rozważyć układania kabli między swoim poziomie 1 i 2 ? Potem można jeszcze bezprzewodowej oddzielnie między każdym poziomie ? Czy twój dom mają istniejące kable ethernet ? yeap punkty kablowe są współosiowe punkty kablowe (TV typ anteny ) Myślę, że mam ethernet points..but trzeba sprawdzić lokalizację ..
Reply
#8

darthjason napisał: yeap punkty kablowe są współosiowe punkty kablowe (TV typ anteny) Myślę, że mam ethernet points..but trzeba sprawdzić lokalizację .. Rozwiązanie Powerline powinien być ostatecznością. Jeśli można położyć kabel ethernet, używać go jako rozwiązanie. Brak rozwiązania WiFi oferuje dziś jeszcze bardziej deterministyczne i pewności w stosunku do kabla ethernet. Wszystko czego potrzebujesz to znaleźć najkrótszą drogę, albo najbardziej ukrytą ścieżkę pomiędzy 1. i 2. poziomie. Na każdym poziomie, można wdrożyć swój własny router bezprzewodowy. Zrób to prawidłowo i nie ma potrzeby, aby ponownie problem. Szukaj na forum i widać nie brakuje niezadowolonych użytkowników z adapterów PLC. Zasadniczo Twój elektryczna linia zasilająca nie jest przeznaczony do transmisji danych, co najmniej technologia nie doszła do porozumienia z dedykowanymi w kabli ethernetowych. Użyj oznacza to, jeśli chcesz być szczęśliwy przez użytkownika końcowego. Zamiast spędzać czas rozwiązywania problemu technologicznego Spośród ręki, spróbować czegoś o wiele prostsze. "Jak drogi i ukryć kable i jego trunking prawidłowo."
Reply
#9

TS będzie można pożyczyć 2 routera sieciowego i zrobić most bezprzewodowy ? Router sieciowy ( 1 piętro ) ---- mostu bezprzewodowego w trybie AC --- routera sieciowego ( 2 piętro) --- routera N (bezprzewodowa ) - ONT router ac na 2. piętrze nie będzie w stanie wyjść bezprzewodowych, które dlaczego trzeba routera bezprzewodowego , aby ustawić jako AP.
Reply
#10

lcheowl napisał: TS będzie można pożyczyć 2 routera sieciowego i zrobić most bezprzewodowy ? Router sieciowy ( 1 piętro ) ---- mostu bezprzewodowego w trybie AC --- routera sieciowego ( 2 piętro) --- routera N (bezprzewodowa ) - ONT router ac na 2. piętrze nie będzie w stanie wyjść bezprzewodowych, które dlaczego trzeba routera bezprzewodowego , aby ustawić jako AP. Brzmi kolacja chim..able dać mi link , aby zobaczyć co jest router ac ? czy to te routery ac Dual Band ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)