Brak sygnału na monitorze , ale pc POST.
#1

Nie wiem, co poszło źle.   Uaktualnieniu komputera poprzez zmianę mobo . Starał się włączyć ale uprawnienia na ułamek sekundy potem bez większej mocy .   Myślenie to problem PSU Mam nowy zasilacz . Taki sam problem.   Myśląc , że to moja 6 lat GPU daje mi problemu I zmodernizowane . Teraz zakładać i wszystko wygląda normalnie. Do podłączam mojego monitora do CPU. Brak sygnału.   Przetestowane mojego monitora przy użyciu innych urządzeń pokazuje , że monitor nie ma problemu .   Teraz mam zabrakło rozwiązań. Nie wiem, co poszło źle.     Wysłane z Sony C6603 korzystając GAGT
Reply
#2

ale spróbuj zmień kabel monitora lub typ kabla ?
Reply
#3

lalalalalala napisał: ale spróbuj zmień kabel monitora lub typ kabla ? Wypróbowany. Nie działa . Wysłane z Sony C6603 korzystając GAGT
Reply
#4

Może być problem RAM . Próbowaliśmy diagnozowania go ?
Reply
#5

W każdym razie, jaka jest aktualna specyfikacja ? Ponieważ u zmienił się tak wiele części
Reply
#6

ZrE0_Cha0s napisał: W każdym razie, jaka jest aktualna specyfikacja ? Ponieważ u zmienił się tak wiele części GPU : MSI GTX 970 gier Mobo : MSI H97 3 gier PSU : Corsair rm750i RAM: 4x DDR3 4GB avexir Procesor: i5 4670 Wysłane z Sony C6603 korzystając GAGT
Reply
#7

Swiftyz napisał: Może być problem RAM . Próbowaliśmy diagnozowania go ? Starał się ponowne złoŜenie barana , ale nadal ten sam problem. Wysłane z Sony C6603 korzystając GAGT
Reply
#8

mają u próbowali 1 barana na raz ? jeszcze usunąć wszystko i po prostu zwiększyć z MB i psu , monitorować na mb choć DVI / HDMI / VGA i zobaczyć, czy u może słyszałem żadnego sygnału dźwiękowego.
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: mają u próbowali 1 barana na raz ? jeszcze usunąć wszystko i po prostu zwiększyć z MB i psu , monitorować na mb choć DVI / HDMI / VGA i zobaczyć, czy u może słyszałem żadnego sygnału dźwiękowego. Próbowaliśmy , że kiedyś w zeszłym tygodniu. Brak sygnału. Może być mobo smażone ? Nie wiem, czy puszka gwarancji . Wysłane z Sony C6603 korzystając GAGT
Reply
#10

ale nadal jej dziwne chociaż, u po prostu zmienić, a urobek mb : v no może u posyłać do corbell i zobaczyć co kwestie , poproś clon22 Co przyczyny , ponieważ u zrobił wszystko, a mimo to wciąż nie mogę pracy ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)