pomóc w budowaniu CPU do gry
#1

Witam proszę podać w specyfikacji potrzebnej do zbudowania CPU dla NBA2K17 . mniejsze i tańsze CPU , tym lepiej. tylko CPU wymaga . dzięki
Reply
#2

errm definicji cpu u oznacza tylko CPU ( i3 , i5 , i7 ) lub całą rzecz ? Jestem zakładając ten ostatni . u nie można powiedzieć, że taniej tym lepiej. u należy oczekiwać, grafiki , budżet , czy trzeba u wifi etc. co monitor są u użyciu ? czy u potrzebują joypad lub gry z klawiatury? Potrzebujemy więcej szczegółów.
Reply
#3

MianBaoFren napisał: errm definicji cpu u oznacza tylko CPU ( i3 , i5 , i7 ) lub całą rzecz ? Jestem zakładając ten ostatni . u nie można powiedzieć, że taniej tym lepiej. u należy oczekiwać, grafiki , budżet , czy trzeba u wifi etc. co monitor są u użyciu ? czy u potrzebują joypad lub gry z klawiatury? Potrzebujemy więcej szczegółów. dziękuję za odpowiedź. jest niższa niż 800 możliwe? za pomocą klawiatury do gry nba2k tylko . przy użyciu monitora . proszę doradź
Reply
#4

jamestanws napisał: dziękuję za odpowiedź. jest niższa niż 800 możliwe? za pomocą klawiatury do gry nba2k tylko . przy użyciu monitora . proszę doradź Myślę, że jest to wykonalne. Chodzi o oczekiwaniach i jak długo przed komputer pobiera nieaktualne wobec przyszłych gier . Jeszcze kilka pytań: Czy u trzeba Wi-Fi? Albo są u za pomocą kabli LAN? Jaka jest rozdzielczość monitora ? Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#5

MianBaoFren napisał: Myślę, że jest to wykonalne. Chodzi o oczekiwaniach i jak długo przed komputer pobiera nieaktualne wobec przyszłych gier . Jeszcze kilka pytań: Czy u trzeba Wi-Fi? Albo są u za pomocą kabli LAN? Jaka jest rozdzielczość monitora ? Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT Tak będzie musiał WiFi i za pomocą mojego 26inch Full HD TV jako monitor . nadzieję zachować mój niski koszt jednostkowy i CPU mały, jak to możliwe. lub należy patrzeć na te 799 lub 899 dolarów jednostki centralnej , która sprzedała się na sądy challaneger . Dziękuję Ci.
Reply
#6

i3 6100 + asus H110M A - 279 ( pcthemes ) Crucial 8GB DDR4 - 55 ( pcthemes ) Palit GTX1060 3GB - 270 ( lazada ) * 243 po rabacie FSP Hexa + 450W - 58 ( pcthemes ) Tecware F3 - 39 ( lazada ) * 35.1 Crucial SSD 275GB MX300 - 112 ( lazada ) * 100,8 po rabacie Razem: 770,9 $ można to zrobić , jeśli u go zbudować urself . U może trzeba bulić abit dodatkowo za OS.
Reply
#7

MSI H110i PRO AC + i3 6100 @ 296 Crucial 2133Mhz 8GB @ 55 Palit GeForce GTX 1060 Podwójny 3GB @ 270 ^ ( Lazda SG ) OCZ 240GB @ 98 Trion Sliverstone SG- 05 @ 65 (dostarczany z zasilaczem 300W ) Razem: 784 Wszystkie ceny zacytować PCThemes , że zaznaczono inaczej . lazada cena obejmuje bezpłatną wysyłkę ^ Płacić za pomocą lazada aplikację i użyć tego kodu przy płatności: KAISOO ( 10 % , max 30 $ )
Reply
#8

ZrE0_Cha0s napisał: MSI H110i PRO AC + i3 6100 @ 296 Crucial 2133Mhz 8GB @ 55 Palit GeForce GTX 1060 Podwójny 3GB @ 299 ^ ( Lazda SG ) OCZ 240GB @ 98 Trion Sliverstone SG- 05 @ 65 (dostarczany z zasilaczem 300W ) Razem: 810 Wszystkie ceny zacytować PCThemes , że zaznaczono inaczej . lazada cena obejmuje bezpłatną wysyłkę ^ Płacić za pomocą lazada aplikację i użyć tego kodu przy płatności: KAISOO ( 10 % , max 30 $ ) będzie psu 300w wystarczy? Poszedłem zobaczyć i zalecany do 1060 GTX jest jak 400 SIA. i tak, że mobo jest lepszy niż ten, który poleciłem .
Reply
#9

MianBaoFren napisał: będzie psu 300w wystarczy? Poszedłem zobaczyć i zalecany do 1060 GTX jest jak 400 SIA. i tak, że mobo jest lepszy niż ten, który poleciłem . dobrze, że jeden dać trochę swobody z GPU i i5 lub i7 OC Verison naprawdę trzeba, że wiele, ale i3 iz tych części + GPU nie powinno się używać do 250W , może max 230W .
Reply
#10

ZrE0_Cha0s napisał: dobrze, że jeden dać trochę swobody z GPU i i5 lub i7 OC Verison naprawdę trzeba, że wiele, ale i3 iz tych części + GPU nie powinno się używać do 250W , może max 230W . hmm u mają rację. poszedł go wypróbować z kalkulatorem i dostał następujące wyniki: http://outervision.com/b/fj0NWS dobry do nauki nowych rzeczy .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)