Doradzono Upgrade PC
#1

Witam, mój obecny komputer był ostatnio zmodernizowane w 2011 roku, działa w systemach Windows Vista Home. Myślał ją uaktualnić i zainstalować Okno 8/10 . Głównie użyć do lekkiego gier i przeglądania stron internetowych   Poniżej znajduje się konfiguracja do mojego obecnego komputera.   Biostar A880G + AMD Athlon II x4 645 Processor 3.10GHz Kingston DDR3 PC10600 / 1333MHz 4GB AMD Radeon HD 5450 Hitachi 320GB + WD 2TB Zielony FSP Aurum Gold Series 500W 80+   Mój budżet do aktualizacji jest $ 400-500 . Wszelkie zalecenia ?
Reply
#2

Jaki rodzaj oświetlenia gier?
Reply
#3

MoneyFace = p napisał: Jaki rodzaj oświetlenia gier? prawdopodobnie tylko dota2 haha szukam uaktualnić go być na tyle dobre, aby korzystać edycji zdjęć / przetwarzanie obrazu aplikacje gładko jak Adobe Photoshop
Reply
#4

Następnie uzyskać nową laskę 4GB RAM, 250GB SSD oraz GTX 750 Ti . Czy twoje zdjęcia photoshop będzie duża?
Reply
#5

rozmiar obrazu wynosi około 20 ~ 25MB . można również polecić mi niski profil radiator i wentylator , mających zastąpić moje istniejące chłodzenia ? dzięki.
Reply
#6

a także wszelkie dobra rekomendacja dla mATX obudowie ?
Reply
#7

BombVoyage napisał: rozmiar obrazu wynosi około 20 ~ 25MB . można również polecić mi niski profil radiator i wentylator , mających zastąpić moje istniejące chłodzenia ? dzięki. Twój 4GB RAM 4GB 1x lub 2x 2GB ? Więc jest to więcej światła gier lub photoshopie ?
Reply
#8

Ponowne RAM, HDD, ODD i PSU Jeśli są wygodne z jakimś 2. dłoni i starszych nowych akcji: Procesor: Intel Core i5-2400 [wtórny] @ ~ 100 $ (Forum Giełda) Wyjątkowo trwały produkt, więc nie trzeba się martwić o braku chip. MB: ASRock B75 Pro3-M @ $ 149 (Motywy PC) Przestarzałe akcji. RAM: Kingston ValueRAM 4GB DDR3-1600 CL11 @ $ 31 SSD: Sandisk Plus 120GB @ $ 66 + 3 * (Lazada Singapore) Można przydzielić albo jak Photoshop dysku zarysowania lub dla programów Windows + instalacja lub obu. GPU: MSI HD 7750 1GB @ $ 79 Przestarzałe akcji. Sprawdź dostępność akcji. Sprawdź dwa razy w okresie gwarancyjnym i pochodzenia. CASE: Armaggeddon Microtron® T2X @ 40 $ (Leapfrog Global) System operacyjny: Microsoft Windows Key 8 Professional 64-bitowy produkt [OEM] @ 30 $ (Reddit) Upgrade za darmo dla systemu Windows 10 za pośrednictwem bezpłatnego systemu Windows 8.1 update. Razem: 498 $ Opcjonalny: GPU: Sapphire HD 6570 1GB [DRR3] @ $ 69 + 3 * (Lazada Singapore) CASE: Cooler Master N200 @ $ 52 Kup inni z video-Pro Online. Darmowa dostawa powyżej 100 $. Wszystkie ceny Lazada włącznie z kosztami przesyłki Lazada ceny Web po Shopback.sg 5% rabatu elektroniki * Cena po Lazada Web MasterCard poniedziałek / DBS / POSB Appy piątek / Citibank Dziki weekend 8-15% off max $ 25 zniżki Być może powrócić z Lazada App 12/12 Revolution Online Sprzedaż koła spin $ 50 mniej $ 100 voucher [TBA później]
Reply
#9

MoneyFace = p napisał: Twój 4GB RAM 4GB 1x lub 2x 2GB ? Więc jest to więcej światła gier lub photoshopie ? Obecnie za pomocą 1x 4GB . Bardzo dziękuję za swoimi zaleceniami !
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)