[ Need Pomoc ] Problem z AZTECH HomePlugs
#1

Cześć chłopaki,   Właśnie mój włókien światłowodowych 100Mbps usługi z Starhub i musiał użyć Aztech HomePlugs powodu słabego sygnału w moim pokoju. Mogłem się sparować oba urządzenia i uzyskać silny sygnał w moim pokoju teraz . Jednak mam problem próbuje ustawić hasło do mojej sieci Aztech . Pobrałem program narzędziowy z serwisu Aztech ale za każdym razem staram się zastosować nowe ustawienia SSID w programie, że poprosi mnie " Zestaw Wireless Dane Fail " .   Czy ktoś może mi pomóc z tym?   Produkty używam są takie:     Aztech Singapur HL110E   i     Aztech Singapur HL110EW     Nawiasem mówiąc, są HomePlugs najbardziej idealny produkt do zastosowania w mojej sytuacji ? Wszelkie inne zalecenia, które jest lepsze niż HomePlug i łatwy w użyciu , ponieważ nie jestem bardzo dobre te rzeczy w sieci .   Naprawdę doceniam , jeśli ktoś mógłby pomóc.   Dzięki za oglądanie !
Reply
#2

nikt nie pomaga ahhh ??
Reply
#3

Dwie wskazówki mogę ci dać ... - Nie spróbować połączyć HomePlug bezpośrednio do portu Ethernet komputera, zanim próbuje go skonfigurować ? Za pomocą dołączonego kabla Ethernet do tego żółtego . - Czy upewnij się, że adres IP Huwei (zwykle 192.168.1.1) zmienia się na na przykład 192.168.0.1 lub 192.168.2.1 Jeśli nie to zmienić , będzie tworzyć konfliktów z HomePlug bezprzewodowego przedłużacza ( HL110EW )
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)