Monitorowanie ma wyświetlacz (sprawdź kabel sygnałowy )
#1

Jeszcze wczoraj , kiedy uruchamia się pulpit , mój monitor nie był w stanie wyświetlić coś innego niż komunikat " Check Signal Cable ".   Właśnie zmieniłem mb pod koniec ubiegłego roku i karty GFX na początku zeszłego roku . Testowany monitor z mojego laptopa i nie było żadnych problemów.   Czy ktoś może doradzić ?     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Wysłany z HardwareZone Forum aplikacji
Reply
#2

TS , lista w dół wszystkie części platformy jak te po prawej - - >
Reply
#3

Podłączyć do wbudowanego gfx i spróbować ? Może być problem ur VGA ? Wysyłane z OnePlus A0001 korzystających GAGT
Reply
#4

Jakie są wejścia monitora ... tylko VGA ?
Reply
#5

Może wyjście poszedł do swojego na pokładzie VGA. sprawdzić, czy karta graficzna jest prawidłowo umieszczony . jeśli mb nie wykrywa karty w limicie czasu , będzie to awaryjne do VGA na pokładzie
Reply
#6

Może być również martwe GPU
Reply
#7

Nakedtoes napisał: Może być również martwe GPU nie może być. powiedział, że zmienił swoją kartę gfx i MB w ubiegłym roku.
Reply
#8

WhiteHunter napisał: nie może być. powiedział, że zmienił swoją kartę gfx i MB w ubiegłym roku. dlaczego nie, to na pewno możliwość , co może być szansa .
Reply
#9

spróbować wyrwać poprawkowego GPU i mocy połączeń ...
Reply
#10

spróbować połączyć się przy użyciu ur wbudowany GPU czy to działa, spróbuj ponowne złoŜenie swoje GPU
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)