Sterownik karty wideo Aktualizacja
#1

Właśnie kupiłem nową kartę graficzną o nazwie ATI Radeon 9600XT . Mój config PC . P4 jest z systemem Windows XP . Problem polega na tym , gdy chciałem zaktualizować sterowniki karty graficznej , pojawia się następujący błąd . Tak, należy zignorować i zainstalować go ? Albo powinno się używać starego sterownika ? Szukam swoją wiedzę w tej dziedzinie. Dzięki. Patrz załączony pic.
Reply
#2

Albo pobrałeś zły pakiet lub sterownik która powoduje taki błąd: Możesz też spróbować pobrać z tego linku: ATI Catalyst
Reply
#3

suavegamer30 napisał: Właśnie kupiłem nową kartę graficzną o nazwie ATI Radeon 9600XT . Mój config PC . P4 jest z systemem Windows XP . Problem polega na tym , gdy chciałem zaktualizować sterowniki karty graficznej , pojawia się następujący błąd . Tak, należy zignorować i zainstalować go ? Albo powinno się używać starego sterownika ? Szukam swoją wiedzę w tej dziedzinie. Dzięki. Patrz załączony pic. Czasami jej w ten sposób, ja dostać ten błąd z moim bezprzewodowym sterowniku karty itp czasem , ja po prostu countinue , chyba coś w tym złego , po tym jak awarii lub coś
Reply
#4

Jest to bezpieczne , aby kontynuować instalację oprogramowania czy będzie to widać żadnych konfliktów w przyszłości z innymi sterownikami ? adrianganjunwei napisał: Czasami jej w ten sposób, ja dostać ten błąd z moim bezprzewodowym sterowniku karty itp czasem , ja po prostu countinue , chyba coś w tym złego , po tym jak awarii lub coś
Reply
#5

suavegamer30 napisał: Jest to bezpieczne , aby kontynuować instalację oprogramowania czy będzie to widać żadnych konfliktów w przyszłości z innymi sterownikami ? gdzie można uzyskać sterownik z ?
Reply
#6

suavegamer30 napisał: Właśnie kupiłem nową kartę graficzną o nazwie ATI Radeon 9600XT . Mój config PC . P4 jest z systemem Windows XP . Problem polega na tym , gdy chciałem zaktualizować sterowniki karty graficznej , pojawia się następujący błąd . Tak, należy zignorować i zainstalować go ? Albo powinno się używać starego sterownika ? Szukam swoją wiedzę w tej dziedzinie. Dzięki. Patrz załączony pic. Spokojnie, to tylko oznacza, sterownik, który próbujesz zainstalować nie jest podpisany cyfrowo z odpowiednią wersją systemu Windows. Jeśli kierowca twierdzi, że to zgodne ze szczególnym wersji systemu Windows jest instalowany na , to zwykle w porządku. Wierzę, że producenci muszą płacić do firmy Microsoft , aby uzyskać ich sterowniki podpisane cyfrowo , po pewnym serii walidacji że ich kierowcy działa na platformach przeznaczonych . Czytaj http://en.wikipedia.org/wiki/WHQL_Testing Jeśli jesteś ostrożny człowiek , a potem po prostu wykonać kopię zapasową systemu przed zainstalowaniem .
Reply
#7

dzięki za link , to kasuje moje wątpliwości . davidktw napisał: Spokojnie, to tylko oznacza, sterownik, który próbujesz zainstalować nie jest podpisany cyfrowo z odpowiednią wersją systemu Windows. Jeśli kierowca twierdzi, że to zgodne ze szczególnym wersji systemu Windows jest instalowany na , to zwykle w porządku. Wierzę, że producenci muszą płacić do firmy Microsoft , aby uzyskać ich sterowniki podpisane cyfrowo , po pewnym serii walidacji że ich kierowcy działa na platformach przeznaczonych . Czytaj Windows Hardware Quality Labs - Wikipedia , wolna encyklopedia Jeśli jesteś ostrożny człowiek , a potem po prostu wykonać kopię zapasową systemu przed zainstalowaniem .
Reply
#8

od amd stronie pomocy technicznej .... adrianganjunwei napisał: gdzie można uzyskać sterownik z ?
Reply
#9

suavegamer30 napisał: od amd stronie pomocy technicznej .... Łącze dostarczam ty lub inny link ?
Reply
#10

suavegamer30 napisał: od amd stronie pomocy technicznej .... wystarczy zainstalować ba
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)