Zalecenie w nowym budownictwie
#1

Cześć wszystkim. Będzie budowa nowego systemu w ciągu kilku miesięcy. Więc teraz planuje obecnie jakie części muszę / chcę dla niego.   Używanie go do gry (RTS, MMO, RPG, FPS, a może w przyszłości VR ??), codziennego użytkowania i pracy w szkole. Również. Idę na czerwone i czarne tematu i system ma wyglądać dobrze na zewnątrz i wewnątrz.   i5-6600k Z170 Płyta główna (Czy nie decydują markę i ITX lub ATX) SSD Samsung 850 250GB Evo HDD: WD Niebieski 1 lub 2 TB Karta graficzna: GTX 980ti Zasilacz: 750w złota RAM: 16GB DDR4 Obudowa: NZXT Manta (ITX) lub Phanteks Enthoo Evolv (ATX)   pytania: Dla SSD, czy istnieje różnica między M.2 i SATA w wydajności? Z tego co badałem, wydajność nie jest zbyt duża?   Jestem pewien, czy będę jeszcze wykorzystać dodatkowy PCIe na płycie głównej ATX, więc powinienem dostać ITX jeden, bo wiem, że jedno gniazdo dla karty graficznej   Nie zrobiłem żadnego podkręcania w przeszłości. Więc jakie są korzyści z takiego postępowania.   Zapraszam do mnie poprawić, na jakimś obszarze mojego planu, na przykład CPU, GPU itp
Reply
#2

ExArchz napisał: Cześć wszystkim. ..... pytania: Dla SSD , czy istnieje różnica między M.2 i SATA w wydajności ? Z tego co badałem , wydajność nie jest zbyt duża? ... im przy samsung 950 pro na moim Skylake kompilacji z oknami 10. rozruch wciąż trwa , jak 20s na moim starym bluszczem oknami mostowych 7 i Samsung 840evo rozruchu trwa tylko 10-12s ... i tak dla wygody i mniej kabli myślę po prostu pójść na M.2 SSD barany Proponuję u go kupić frm Amazon, mam kopalni 2400MHz dla zaledwie 90 $ SGD. PSU 850W złota + około 140 $ SGD z amazon także (PSU do u, niektórzy ppl dun jak dostać się z amazon becoz kwestii gwarancyjnych coz PSU większe szanse DOA , baranów dość rzadkie , aby uzyskać DOA) i GPU u może chcesz czekać aż czerwcu lub lipcu na 1000series ? ponieważ u stwierdził u budynku w ciągu kilku miesięcy oraz u może chcesz stan ur budżetu , tak aby inni Bros może lepiej zalecane u
Reply
#3

MrMundy napisał: im przy samsung 950 pro na moim Skylake kompilacji z oknami 10. rozruch wciąż trwa, jak 20s na moim starym bluszczem oknami mostowych 7 i Samsung 840evo rozruchu trwa tylko 10-12s ... i tak dla wygody i mniej kabli myślę po prostu pójść na M.2 SSD barany Proponuję u go kupić frm Amazon, mam kopalni 2400MHz dla zaledwie 90 $ SGD. PSU 850W złota + około 140 $ SGD z amazon także (PSU do u, niektórzy ppl dun jak dostać się z amazon becoz kwestii gwarancyjnych coz PSU większe szanse DOA, baranów dość rzadkie, aby uzyskać DOA) i GPU u może chcesz czekać aż czerwcu lub lipcu na 1000series? ponieważ u stwierdził u budynku w ciągu kilku miesięcy oraz u może chcesz stan ur budżetu, tak aby inni Bros może lepiej zalecane u Dla SSD. Jeśli wydajność między M.2 i SATA nie ma dużo, to wydaje się bardziej sensowne, aby uzyskać SATA ver. Budżet mądry mogę sobie pozwolić na 980ti i nie tak bardzo wysokiej klasy płyta główna z kilku rzeczy, o których wspomniałem wcześniej, po prostu, że jestem pewien, GPU i jeśli jej wart pieniędzy, aby dostać główną. 970 kosztuje około 500ish lokalnie i 980ti kosztować około 1kish? jest to, że dodatkowa 500ish dolców warto?
Reply
#4

ExArchz napisał: Dla SSD. Jeśli wydajność między M.2 i SATA nie ma dużo, to wydaje się bardziej sensowne, aby uzyskać SATA ver. Budżet mądry mogę sobie pozwolić na 980ti i nie tak bardzo wysokiej klasy płyta główna z kilku rzeczy, o których wspomniałem wcześniej, po prostu, że jestem pewien, GPU i jeśli jej wart pieniędzy, aby dostać główną. 970 kosztuje około 500ish lokalnie i 980ti kosztować około 1kish? jest to, że dodatkowa 500ish dolców warto? w zależności od tego, co używasz systemu przez większość gry można uruchomić najwyższe ustawienie na gtx970 Jeśli można, czekać na Polaris się przed budowania comp również żadnego powodu, dlaczego potrzebny jest system OC, jeśli nie można po prostu rozważyć h lub b statku zamiast, bo 6600k nie jest wyposażony w jakiekolwiek chłodnicy, trzeba będzie włożyć w chłodnicy powietrza lub chłodnicy cieczy do Twojego budżetu Dla M.2 SSD, nie ma istotnej różnicy życia, ale na papierze, zapisu i odczytu pomiędzy SATA M.2 jest wielka różnica, to ma więcej sensu, aby uzyskać SATA, jeśli w sprawie budżetu jeśli otrzymujesz ITX, upewnij się, że sprawa ITX zmieści GPU chciałeś.
Reply
#5

Dzięki za wejście . Mam zamiar korzystać z komputera przez ponad 5 lat, pod warunkiem , że nie uda mi i będzie coraz chłodzenie AIO jak to trochę wygląda bardzo ładnie. Będzie czekać na kilka miesięcy, aby zobaczyć, jak ceny są dla obecnych częściach
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)