TP-Link AC1750 : Jak ograniczyć adres internetowy ?
#1

Cześć ludzie,   Mój scenariusz jest prosty. Brak dostępu do Internetu dla danego adresu MAC 10.30p.m do 6a.m. Ma to na celu zapewnienie wystarczającego snu dla dziecka w nocy.   Więc próbowałem ustawić router, aby wyłączyć konkretny adres MAC czytając instrukcję .   A także Czytałem FAQ na kontrolę rodzicielską   http://www.tp-link.sg/faq-562.html   a także kontroli dostępu   http://www.tp-link.sg/faq-561.html   Jednak w obu wyżej wymienionych metod , trzeba konkretnych witryn lub domen wejściowych do jego pracy . Muszę pozwolić , że adres MAC surfowania nic od 6 a.m do 10.30p.m zamiast kilku konkretnych domen / stron.   Ktoś wie , jak pokonać tego?   Z góry bardzo dziękuję !
Reply
#2

Proste , jako rodzic , wystarczy ustanowić regułę za godziny policyjnej ...
Reply
#3

mrsun18 napisał: Proste , jako rodzic , wystarczy ustanowić regułę za godziny policyjnej ... Hahaha , jeśli tak łatwe, ho sei Liao . Zresztą , większość routerów ma taką funkcję właśnie takie podejście jest raczej dziwne TP-Link Na przykład, mój poprzedni Asus RT- N56U mają filtrowanie adresów MAC w oparciu o dni / harmonogramu które sprawiają, że życie tak łatwo wdrożyć kontrolę Internetu. Po zapoznaniu się z instrukcją obsługi AC1750 , Guess , mam do użytku gości SSID wdrożyć kontrolę rozrządu , gdy sam będę się za pomocą głównego SSID (brak transmisji ) z innym hasłem. W ten sposób , jestem w stanie realizować różne zasady dla różnych SSID.
Reply
#4

Off lor routera.
Reply
#5

zuoom napisał: Off lor routera. Niemożliwe dań . Czasami w nocy nadal trzeba go w celach zarobkowych . W każdym razie, wypróbowanie funkcji sieciowych gościa i zobaczyć, jak to zrobić. W następnym routerem , będą musieli zwrócić większą uwagę na tę funkcję ( może wyglądać bardzo proste i powszechne, ale podejście różni się między dostawcami ) .
Reply
#6

kontrola rodzicielska w routerach ASUS przydatna funkcja . inne marki w stanie replikować ?
Reply
#7

ayeong napisał: Cześć ludzie, Mój scenariusz jest prosty. Brak dostępu do Internetu dla danego adresu MAC 10.30p.m do 6a.m. Ma to na celu zapewnienie wystarczającego snu dla dziecka w nocy. Więc próbowałem ustawić router, aby wyłączyć konkretny adres MAC czytając instrukcję . A także Czytałem FAQ na kontrolę rodzicielską http://www.tp-link.sg/faq-562.html a także kontroli dostępu http://www.tp-link.sg/faq-561.html Jednak w obu wyżej wymienionych metod , trzeba konkretnych witryn lub domen wejściowych do jego pracy . Muszę pozwolić , że adres MAC surfowania nic od 6 a.m do 10.30p.m zamiast kilku konkretnych domen / stron. Ktoś wie , jak pokonać tego? Z góry bardzo dziękuję ! Kontrola rodzicielska w C7 jest whitelist , wystarczy ustawić 127.0.0.1 jako jedynej dozwolonej domeny. Powinien działać .
Reply
#8

crystalnox napisał: Kontrola rodzicielska w C7 jest whitelist , wystarczy ustawić 127.0.0.1 jako jedynej dozwolonej domeny. Powinien działać . Aiyoh . Właśnie próbowałem. Nie można Leh tej chwili używany 127.0.0.1 , nie mogę nic w ogóle dostępu . Więc ja przetestować z wprowadzeniem "google " na liście , tak, tylko strona Google jest dostępne tylko . Więc dziwne, że TP-Link myślą kontroli rodzicielskiej, a białej listy i accesscontrol jako czarnej listy
Reply
#9

ayeong napisał: Aiyoh . Właśnie próbowałem. Nie można Leh tej chwili używany 127.0.0.1 , nie mogę nic w ogóle dostępu . Więc ja przetestować z wprowadzeniem "google " na liście , tak, tylko strona Google jest dostępne tylko . Więc dziwne, że TP-Link myślą kontroli rodzicielskiej, a białej listy i accesscontrol jako czarnej listy Ale o to właśnie chodzi , 127.0.0.1 tylko pętle połączenie z powrotem do siebie, tak, że Internet w tym Mac jest skutecznie " odłączony " na czas określony w czasie . ( Ustawiony pod Access Control > Terminarz ) To dla rodziców , którzy chcą ograniczyć małych dzieci tylko do stron takich jak Disney.com i takie. Czy to nie jest dobrze mieć zarówno czarno- białej listy funkcji dostępnych dla różnych scenariuszy użytkowania ?
Reply
#10

po prostu wyrzucić ten router . Sterowanie przez adres MAC jest najodpowiedniejsza .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)