Sporadyczne Zamrażanie , CPU włączeniem ale pusty ekran .
#1

Hi guys , był problem z moim komputerem za chwilę. Kiedyś mój grafik kierowca awarię co teraz, a następnie, gdy do gier, ja w sumie kierowca wytrzeć i czyste reinstall i stało się ok na chwilę.   Teraz mam zupełnie nowy zestaw problemów. Podczas odtwarzania połowy ekran po prostu powiesić, czasami zgasnąć , czasami po prostu zamrozić tam na zawsze , dźwięk tych wszystkich, także nie ma. Wtedy , gdy próbuję ponownie uruchomić mój komputer , byłoby zasilić ale ekran nadal będzie czarny, zazwyczaj trzeba czekać około 5 minut przed ponowną próbą na to, aby uruchomić pomyślnie. Wtedy , gdy próbuję wejść do gry to się powtórzy ...   I nie szukaj online i zmniejszyła go do obu mojego mobo lub problemu GPU. Wygląda na problem GPU , ale co mnie to, że błędy dźwięk umiera kiedy moja zamrożenie ekranu lub zgasnąć . Każdy pomysł, w jaki sposób należy rozwiązać go , aby znaleźć dokładnie problem? Moje amatorskie jest po prawej stronie ->
Reply
#2

Uzyskaj zapasowy zasilacz do testowania .
Reply
#3

Możesz sprawdzić dysk twardy ( rozbił ?). Stało się z moim komputerem , zanim gdy system losowo zamarznięty . Nie zaszkodzi zrobić pamięć diagnostyczna też.
Reply
#4

Monitorowanie temperatury na pokładzie . Ponownie umieść swoje kije RAM i wziąć każdy z nich i zobaczyć , czy to pomaga . Ustaw BIOS PCIe do Gen2 . To powinno przynajmniej wyczyścić wszystkie wątpliwości, czy jego mobo .
Reply
#5

damienloh napisał: Możesz sprawdzić dysk twardy ( rozbił ?). Stało się z moim komputerem , zanim gdy system losowo zamarznięty . Nie zaszkodzi zrobić pamięć diagnostyczna też. Zrobi memtest . furyoo napisał: Monitorowanie temperatury na pokładzie . Ponownie umieść swoje kije RAM i wziąć każdy z nich i zobaczyć , czy to pomaga . Ustaw BIOS PCIe do Gen2 . To powinno przynajmniej wyczyścić wszystkie wątpliwości, czy jego mobo . Jak ustawić bios PCIe Gen2 się ? jtjt00 napisał: Uzyskaj zapasowy zasilacz do testowania . Dont dokładnie masz zasilacz zapasowy leżące wokół , zrobi ten ostatni jak sądzę.
Reply
#6

Czy Twój wentylatora GPU działa ? Monitorować temperaturę GPU. Spróbować uruchomić za pomocą domyślnego sterownika Windows ( ale nie można grać w grę) zobaczyć to awarię czy nie. Jeśli Twój komputer nie zamrażać , spróbuj starszy sterownik działa.
Reply
#7

lcheowl napisał: Czy Twój wentylatora GPU działa ? Monitorować temperaturę GPU. Spróbować uruchomić za pomocą domyślnego sterownika Windows ( ale nie można grać w grę) zobaczyć to awarię czy nie. Jeśli Twój komputer nie zamrażać , spróbuj starszy sterownik działa. To nigdy nie upaść , kiedy nie gram . W każdym razie, dziwna sprawa , ponieważ w nocy po tym, jak pisał ten problem już nie występuje , nawet podczas odtwarzania . wentylatora GPU działa, abit temp zawyżone 70+
Reply
#8

70 ° C jest w stanie spoczynku lub załadowany temperaturę?
Reply
#9

BlurKillerEX napisał: To nigdy nie upaść , kiedy nie gram . W każdym razie, dziwna sprawa , ponieważ w nocy po tym, jak pisał ten problem już nie występuje , nawet podczas odtwarzania . wentylatora GPU działa, abit temp zawyżone 70+ Twój zasilacz jest nieco niska GTX 970 ... GTX 970 na 70 Plus jest normalne , moja gpu uruchomić blisko 90 stopni
Reply
#10

lcheowl napisał: Twój zasilacz jest nieco niska GTX 970 ... GTX 970 na 70 Plus jest normalne , moja gpu uruchomić blisko 90 stopni prowadzi tę platformę od prawie 2 lat Liao eh , nie może być za mało PSU ba zasilania. Prob tylko pojawią się niedawno i nie wprowadził żadnych nowych elementów
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)