[ News] SteelSeries Rival 700 to modułowa mysz z wpisami wibracji i w
#1

SteelSeries wprowadził Rival serię myszy do gier z Rival 700, a praworęcznych mysz z unikalnych funkcji, takich jak reakcja na dotyk , wyświetlacz OLED i modułowej czujnika i podparcia dłoni .     Zobacz pełną historię tutaj ...
Reply
#2

Czas grania jest skupić się na wyświetlaczu , gdzie dostał czas na BEO myszy ????
Reply
#3

ragnarok95 napisał: Czas grania jest skupić się na wyświetlaczu , gdzie dostał czas na BEO myszy ???? Mogę kupić spróbować? mnie nie wiń
Reply
#4

Mlmlml haha bezprzewodowe cała droga : p Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#5

FlushX napisał: Mogę kupić spróbować? mnie nie wiń Kup spróbować zwrotne le .
Reply
#6

wkweewee napisał: Mlmlml haha bezprzewodowe cała droga : p Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Czy masz to , gdyby nie szalony cen.
Reply
#7

wkweewee napisał: Mlmlml haha bezprzewodowe cała droga : p używać przed Liao . Mysz ta buay gam mnie
Reply
#8

ragnarok95 napisał: Kup spróbować zwrotne le . Nie jestem dobry z przeglądu . Plus Mysz jest bardzo subiektywne poz . co jest dobre dla mnie , nie może odwołać się do Ciebie.
Reply
#9

FlushX napisał: Nie jestem dobry z przeglądu . Plus Mysz jest bardzo subiektywne poz . co jest dobre dla mnie , nie może odwołać się do Ciebie. Prześmieszny G900 jak ja la . Po tym , że nie będzie szukał w innym myszy do gier.
Reply
#10

Ciekawe, czy alarm wibracyjny funkcje mogą być wykorzystywane do innych celów .... Hmmm ....
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)