Polecam wszystko w jednym pulpicie
#1

cześć   Szukam , aby uzyskać dobry w jednym komputerze w tym nadchodzącym marca Comex . Może doradzić , która marka i model, aby uzyskać ?   moje kryteria 1 ) szukam 27 calowy monitor , jeśli to możliwe , jeśli nie jest to 24 calowy zrobi też. 2 ) najnowszy model , jeśli to możliwe 3 ) Duża szybkość   Hmmm ... Tak ogólnie dobry wszystko w jednym pulpicie !! Czy naprawdę nie wiem zbyt wiele komputerów, chcąc zdobyć dobrą radą tutaj . Dziękuję Ci.
Reply
#2

pokaż nam swoje pieniądze
Reply
#3

ChrisTang napisał: cześć Szukam , aby uzyskać dobry w jednym komputerze w tym nadchodzącym marca Comex . Może doradzić , która marka i model, aby uzyskać ? moje kryteria 1 ) szukam 27 calowy monitor , jeśli to możliwe , jeśli nie jest to 24 calowy zrobi też. 2 ) najnowszy model , jeśli to możliwe 3 ) Duża szybkość Hmmm ... Tak ogólnie dobry wszystko w jednym pulpicie !! Czy naprawdę nie wiem zbyt wiele komputerów, chcąc zdobyć dobrą radą tutaj . Dziękuję Ci. Lepiej DIY komputer , podać ur budżet? gry będziesz grał a tu chłopaki zaleci Ci konfigurację , niż po prostu przejść do SLS i naprawić go. Jak długo można kupić od kilku renomowanego sklepu, nie powinno być problemem , sklep będzie również naprawić system dla Ciebie , jeśli kupisz większość pozycji w sklepie , w przeciwnym wypadku może przejść do poziomu SLS 2 i znaleźliśmy Nigel zapłacić mu mała suma , a on konfiguracji dla u
Reply
#4

Allanlee82 napisał: Lepiej DIY komputer , podać ur budżet? gry będziesz grał a tu chłopaki zaleci Ci konfigurację , niż po prostu przejść do SLS i naprawić go. Jak długo można kupić od kilku renomowanego sklepu, nie powinno być problemem , sklep będzie również naprawić system dla Ciebie , jeśli kupisz większość pozycji w sklepie , w przeciwnym wypadku może przejść do poziomu SLS 2 i znaleźliśmy Nigel zapłacić mu mała suma , a on konfiguracji dla u Zrobiłem rozeznanie . Jeśli ci kupić wszystko w jednym pulpicie Myślę, że mniej więcej trzeba $ 2.500 . Więc myślę, że jeśli DIY będzie bardzo dużo tańsze . I naprawdę nie grać w gry . Ale jeśli jest to możliwe , po prostu rzucać się w to, co jest najlepsze i najnowsze dla mnie. Jeśli DIY , wtedy będę preferują 27 -calowy Full HD . Czy wy radzicie? Wiedzieć nakrętek o komputerze w ogóle. Btw, jestem pani! Hee
Reply
#5

Ale iMac wszystko w jednym
Reply
#6

27 - calowy iMac z wyświetlaczem Retina 5K - S $ 2,688.00
Reply
#7

iMac lor ale tutaj wszyscy zalecane DIY , jeśli to możliwe .. zaoszczędzić pieniądze . Nie AIO choć
Reply
#8

ChrisTang napisał: Zrobiłem rozeznanie . Jeśli ci kupić wszystko w jednym pulpicie Myślę, że mniej więcej trzeba $ 2.500 . Więc myślę, że jeśli DIY będzie bardzo dużo tańsze . I naprawdę nie grać w gry . Ale jeśli jest to możliwe , po prostu rzucać się w to, co jest najlepsze i najnowsze dla mnie. Jeśli DIY , wtedy będę preferują 27 -calowy Full HD . Czy wy radzicie? Wiedzieć nakrętek o komputerze w ogóle. Btw, jestem pani! Hee u dont grać grę, niż co jeszcze używasz komputera za ? Jeśli tylko normalnego przeglądania stron internetowych , najprawdopodobniej będzie potrzeby GPU , jak to wszystko będzie kosztować około $ 1500 większość, w tym 27 "monitor . Nie trzeba wszystkie najlepsze / latest części , bo nie będzie czuć wielkiej różnicy , czy po prostu surfing netto
Reply
#9

Muszę tak małą sprawę , jak to możliwe , ponieważ nie ma miejsca w pomieszczeniu. Powyżej średniej jeden, jeśli to możliwe , ponieważ mój komputer może korzystać z bardzo, bardzo długo. Mój pierwszy com używany przez 10 lat i to ostatnie 1 wykorzystywanych przez 6 lat. Jeśli nie jest zepsute , że nie zmieni się, znajdę go marnować pieniędzy . Prędkość , jeśli to możliwe wejściowego można przewijać jeden ? Bo ja bardzo niecierpliwy kierunku używając com ! Oh btw , używam Singtel prędkość 1gb włókna . Jaka jest teraz najnowszy procesor najszybsza prędkość ? Agar może mi powiedzieć, jakie są elementy potrzebne? Wszelkie dobre tanie wiarygodne sklepy powinny iść w Sim Lim Square?
Reply
#10

Imac I straszyć nie wiem , jak używać . Jestem zastosowanie do systemu Windows Liao . I tot z iMac też, ale upuścić pomysł po tym.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)