50SGD dla każdego, kto może rozwiązać mój problem (dotyczy VPN / VPS z
#1

50SGD dla każdego, kto może rozwiązać mój problem (dotyczy VPN / VPS z połączeniem Chiny)
Reply
#2

1 ) Dlaczego kupujesz Korea VPS , aby uzyskać dostęp do strony internetowej, Chiny ? 2 ) Czy jest to strona Chiny strumieniowego jak Youku , czy co? 3 ) Jakie są specyfikacje VPS ?
Reply
#3

thinklikeaman napisał: Kupiłem Korea VPS od internetbrothers.co.kr i zapłacił im się zainstalować OpenVPN dla mnie. Połączenie jest stabilne i działa dobrze , ale najwyraźniej myślę, ze względu na zaporę, podczas podłączania do Chin , to nadal nie jest bardzo stabilny (w czasie poza godzinami szczytu, to jest w porządku , ale w godzinach szczytu to jest złe). Co ISP i prędkość WAN używasz? Jeśli to działa dobrze w godzinach poza szczytem , ale łuszcząca się w godzinach szczytu , może się okazać, że twój dostawca ISP / VPN nie ma wystarczającej przepustowości In / Out of China.
Reply
#4

Sprawdź na szyfrowanie.
Reply
#5

CoolRock napisał: 1 ) Dlaczego kupujesz Korea VPS , aby uzyskać dostęp do strony internetowej, Chiny ? 2 ) Czy jest to strona Chiny strumieniowego jak Youku , czy co? 3 ) Jakie są specyfikacje VPS ? 1 ), ponieważ nie ma sensu do mnie do zakupu China VPS połączyć się z Chin stronie internetowej, aby przedostać się przez zaporę. I może być zupełnie źle w tym jednak. Ha ha. Pomyślałem, że Korea ma jak jeden z najszybszych internet na świecie i że jest stosunkowo blisko do Chin. Plus Próbowałem sieć softetherVPN ( freeVPN ) Koreański i to działa dobrze (ale nie jest stabilny ) . 2 ) nie do końca. Trudno wyjaśnić, ale w zasadzie prędkość wysyłania jest kluczem. 3 ) internetbrothers.co.kr/webpromotion/english/vps-in-korea.html ( pod Xen webmastera )
Reply
#6

Ah- Pin -Kor napisał: Co ISP i prędkość WAN używasz? Jeśli to działa dobrze w godzinach poza szczytem , ale łuszcząca się w godzinach szczytu , może się okazać, że twój dostawca ISP / VPN nie ma wystarczającej przepustowości In / Out of China. Nie mam pojęcia, co jest ISP i WAN . " (Jestem naprawdę zła na tych wszystkich Internetu rzeczy , ale ja używać OpenVPN , jest to bardzo znany Bridged VPN myślę można go google . .
Reply
#7

mimijackj napisał: Sprawdź na szyfrowanie. Dzięki za propozycję , ale nie jestem nawet pewien, jak to zrobić .
Reply
#8

thinklikeaman napisał: Dzięki za propozycję , ale nie jestem nawet pewien, jak to zrobić . Bro jeśli u wiem to wiem , że .. że u trzeba zapłacić więcej niż 50 dolców la .. Get ktoś pomóc uw osoby
Reply
#9

Czy to pomoże, jeśli mogę kupić China VPS w zamian?
Reply
#10

jackycar napisał: Bro jeśli u wiem to wiem , że .. że u trzeba zapłacić więcej niż 50 dolców la .. Get ktoś pomóc uw osoby Gdzie znajdę taką osobę ? pieniądze nie są problemem.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)