Wifi działa w niektórych routerów , ale nie 1
#1

Hej moi przyjaciele laptop nie łączy się tam routera. Widzą SSID ale gdy co¶ do połączenia nie powiedzie się . System Windows nie może połączyć lub summate Ale wszystkie urządzenia nie othet pracować tam sieci więc nie testowałem laptopa w mojej sieci i innej sieci przyjaciół i grzywny w mojej sieci nawet prowadził test ping -t przez 2 godziny przy 0 % utraconego . I podłączony do Internetu parze youtube Im myślenia kanałów routera , ale nie jestem pewien, Wszelkie sugestie ?
Reply
#2

Może być ich router ma ograniczeń w określonych użytkowników . Lub mogą być wszystkie urządzenia działają na ich routera zostały ustalone ich IP i DHCP jest wyłączony ! Więcej szczegółów są wymagane!
Reply
#3

Czy jest hasłem, które należy umieścić w ?
Reply
#4

Czy on kiedykolwiek był w stanie połączyć się z routerów bezprzewodowych sieci na tym komputerze ? Niektóre rzeczy , aby spróbować - Sprawdź, czy identyfikator SSID jest zapisany ze złym hasłem ramach sieci bezprzewodowej na komputerze , będzie to , że komputer spróbuje połączyć się z routerem ale jeśli hasło jest zapisywane i its złego uwierzytelnianie nie powiedzie się i Ty nie można połączyć. - Czy router lub komputer stara? Może być kryptation błędy , spróbuj usunąć kryptation od routera i połączyć z komputerem po
Reply
#5

Mam okrągłe tam dom, a on uratował hasło. Po ponownym wejściu podłączony Dzięki
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)