[ Dziennik ] Shopee SG wątek ( Strictly no link referencyjny )
#1

Cześć wszystkim myślę, że nie powinny pokrywać Shopee związanych z zakupów i rozmowy na Lazada i Qoo10 wątkach. Stąd Utworzyłem ten dedykowany do wszystkich rozmów Shopee powiązane.   mods nadzieję przesunięcie w stosunku do wszystkich tych stanowisk pod tutaj .     MoneyFace = p napisał: *** AKTUALIZACJA 13 NOV 2015 *** Chłopaki Zebraliśmy wszystkie kody promocyjne (które są jeszcze do użycia ) w kolejności daty ważności dla łatwiejszego odwoływania :   Wszystkie dostępne KODY TERAZ są albo konkretnych kont i dostępnych Sygnalizacja / transparent.
Reply
#2

MoneyFace = p napisał: Cześć wszystkim myślę, że nie powinny pokrywać Shopee związanych z zakupów i rozmowy na Lazada i Qoo10 wątkach. Stąd Utworzyłem ten dedykowany do wszystkich rozmów Shopee powiązane. Dla mnie , ja chciałem kupić pomada i grzebień ale brakowało wcześniej czas na 12noon . Będzie czekać do następnego razu . W każdym razie, ja wciąż kupił CASIO tani ale ładnie wyglądający zegarek za jedyne $ 13.40 od BECOOL $ 10 mniej promo . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz mods nadzieję przesunięcie w stosunku do wszystkich tych stanowisk pod tutaj . Dobry zakup jaki przedmiot w tej Shopee ??
Reply
#3

Obóz na sprzedaż flash.
Reply
#4

Nie umieścić [] Jak być oficjalna
Reply
#5

sglords napisał: Nie umieścić [] Jak być oficjalna Poczekaj na mod pomóc mi zmienić lor . I nadal nie rozumiem, dlaczego HWZ zabrania nam zmianę naszego tytuł wątku , gdy inne fora nie mają takiego ograniczenia.
Reply
#6

Mus być Edmw la Scare oni przerzucić Prata mus złapać je na gorącym uczynku
Reply
#7

sglords napisał: Mus być Edmw la Scare oni przerzucić Prata mus złapać je na gorącym uczynku Następnie można zrobić ograniczenie dla edmw tylko MA Wysłane z kuchenki mikrofalowej przy użyciu GAGT
Reply
#8

MoneyFace = p napisał: Cześć wszystkim myślę, że nie powinny pokrywać Shopee związanych z zakupów i rozmowy na Lazada i Qoo10 wątkach. Stąd Utworzyłem ten dedykowany do wszystkich rozmów Shopee powiązane. Dla mnie , ja chciałem kupić pomada i grzebień ale brakowało wcześniej czas na 12noon . Będzie czekać do następnego razu . W każdym razie, ja wciąż kupił CASIO tani ale ładnie wyglądający zegarek za jedyne $ 13.40 od BECOOL $ 10 mniej promo . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz mods nadzieję przesunięcie w stosunku do wszystkich tych stanowisk pod tutaj . Czy ładny zegarek ? Kup od zalora chcą korzystania z gwarancji , firma nigdy nie odpowiedział jeden. Krwawe Avi8 użycia 3 miesiące umrze. My $ 150 TT
Reply
#9

Aymanhero napisał: Czy ładny zegarek ? Kup od zalora chcą korzystania z gwarancji , firma nigdy nie odpowiedział jeden. Krwawe Avi8 użycia 3 miesiące umrze. My $ 150 TT Ten brak gwarancji refundacja nie jedna ...
Reply
#10

MoneyFace = p napisał: Ten brak gwarancji refundacja nie jedna ... Lepiej wtedy mam gwarancję , ale firma nie chce odpowiedzi. Następnie zalora przeć na stronie internetowej firmy
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)