Miejsca na miejsce vpn
#1

Cześć cześć   Czekam na wdrożenie miejsca na miejsce VPN dla mojej firmy i nie jestem zbyt pewny jaki rodzaj protokołu nie obsługuje jak chciałbym mieć L2TP dla niego.   Każdy wie, jaki model to robi ?     Wysłane z Samsung SM- N9005 za pomocą GAGT
Reply
#2

cześć, Ile witryn masz i jakiego rodzaju zastosowaniach chcesz uruchomić wewnątrz VPN , a także jakiego rodzaju połączenia internetowego i prędkości , które masz w każdym miejscu. dziękuję i pozdrawiam,
Reply
#3

sutjipth napisał: cześć, Ile witryn masz i jakiego rodzaju zastosowaniach chcesz uruchomić wewnątrz VPN , a także jakiego rodzaju połączenia internetowego i prędkości , które masz w każdym miejscu. dziękuję i pozdrawiam, 2 w Chinach i jeden 1 hk . po prostu dostępu zablokuje ruch przez chiński rządowy . 3-5Mbps na miejscu w Chinach hk jest wystarczająco dobre.
Reply
#4

Używanie sprzętu VPN client lub baza oprogramowanie VPN za pomocą routera Linux ? W przypadku korzystania z oprogramowania most VPN można spróbować rozwiązania SoftEther VPN. Jest SSL VPN i baza może ominąć ISIS oraz China zapory. Oprogramowanie most VPN można użyć maszyny wirtualnej Linux w firmie do hosta . Raz działa dobrze można przystąpić do delicated serwerze.
Reply
#5

Zwykle jest strona site VPN IPsec do Leh . Dlatego chcę używanie L2TP ?
Reply
#6

guyz92 napisał: Używanie sprzętu VPN client lub baza oprogramowanie VPN za pomocą routera Linux ? W przypadku korzystania z oprogramowania most VPN można spróbować rozwiązania SoftEther VPN. Jest SSL VPN i baza może ominąć ISIS oraz China zapory. Oprogramowanie most VPN można użyć maszyny wirtualnej Linux w firmie do hosta . Raz działa dobrze można przystąpić do delicated serwerze. jak o Złotą Żabę na bazie oprogramowania?
Reply
#7

Bloodwater napisał: jak o Złotą Żabę na bazie oprogramowania? Cześć, Można również spojrzeć na OpenVPN z konfiguracji SSL. SoftEther jest też inna opcja dla OpenVPN i softether , można rozważyć , aby uruchomić tryb Layer2 Ethernet Bridge. dziękuję i pozdrawiam,
Reply
#8

sutjipth napisał: Cześć, Można również spojrzeć na OpenVPN z konfiguracji SSL. SoftEther jest też inna opcja dla OpenVPN i softether , można rozważyć , aby uruchomić tryb Layer2 Ethernet Bridge. dziękuję i pozdrawiam, Jestem rzeczywiście pochylony w kierunku VyprVPN po pewnym testem próbnym tutaj w SG i Chinach. Jedno pytanie jest, że jeśli połączyć się z serwerem L2TP w Japonii i serwis internetowy mam dostępu jest rzeczywiście tu w SG , prędkość nie zostaną dotknięte dużo, prawda?
Reply
#9

Bloodwater napisał: Jestem rzeczywiście pochylony w kierunku VyprVPN po pewnym testem próbnym tutaj w SG i Chinach. Jedno pytanie jest, że jeśli połączyć się z serwerem L2TP w Japonii i serwis internetowy mam dostępu jest rzeczywiście tu w SG , prędkość nie zostaną dotknięte dużo, prawda? Latency tylko zwiększyć . Ale nie tak dużo.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)