Opierając swój pierwszy mini - ITX build ( potrzebujesz porady : D )
#1

Opierając swój pierwszy mini - ITX build ( potrzebujesz porady : D )
Reply
#2

Można spojrzeć na mój build w celach informacyjnych. SSD M.2 , że byłby najlepszy stosunek ceny do jakości . Można spróbować się z Amazon lub Lazada CPU chłodzenie więcej niż wystarczająco. Sprawa jest dość duży dla Mini ITX , po prostu tak, że są informowani Zasilacz powinien być ok , ale można sprawdzić, czy są krótsze . Albo można iść na SFX , jeśli budżet pozwala . To o tej samej cenie. 6400 jest w porządku. Ale nie trzeba Z170 jeśli nie podkręcania . Można rozważyć B150 lub H110 (MSI ma dobrą jeden w budżecie )
Reply
#3

Czy prędkość zegara pamięci RAM sprawia, że wiele różnic w zakresie surowca wydajności? Dlaczego jest tak, że tylko chipset płyty Z170 obsługuje barana wyższych zegarów ?
Reply
#4

icheb napisał: Czy prędkość zegara pamięci RAM sprawia, że wiele różnic w zakresie surowca wydajności? Dlaczego jest tak, że tylko chipset płyty Z170 obsługuje barana wyższych zegarów ? To będzie zależy od zastosowania u będzie wykorzystać . Jeśli ur aplikacja na CPU intensywnego użytkowania i wysoką RAM potrzebuje dużą prędkością , den u będzie zaletą , poza normalną prędkością RAM jest w porządku.
Reply
#5

Dzięki chłopaki! To było bardzo pouczające . Więc jeśli nie obchodzi mnie wiele o overclockingu , mogę zgolić dolarów przez coraz płytach B150 i barana . Teraz to zapowiedź nowego GTX 1080 jest obecnie, jaka część spadku cen możemy się spodziewać ze starszych modeli kart gfx takich jak 970 lub 980 ? I jak szybko możemy zobaczyć spadek cen ?
Reply
#6

icheb napisał: Dzięki chłopaki! To było bardzo pouczające . Więc jeśli nie obchodzi mnie wiele o overclockingu , mogę zgolić dolarów przez coraz płytach B150 i barana . Teraz to zapowiedź nowego GTX 1080 jest obecnie, jaka część spadku cen możemy się spodziewać ze starszych modeli kart gfx takich jak 970 lub 980 ? I jak szybko możemy zobaczyć spadek cen ? u może chcesz dostać od rynku 2nd hand . Nadal nie wiem, czy istnieje na półkę po 1070/1080 jest obecnie na sprzedaż .
Reply
#7

Mogę polecić płytę Gigabyte H170 ITX ? Jest to tańsze , mają m2 SATA i USB -c portu , przyszłość sprawdzające . Wysyłane z LGE NEXUS 5X użyciu GAGT
Reply
#8

mudxblood napisał: Mogę polecić płytę Gigabyte H170 ITX ? Jest to tańsze , mają m2 SATA i USB -c portu , przyszłość sprawdzające . Wysyłane z LGE NEXUS 5X użyciu GAGT Jsut aby wyróżnić również ; Brakujący USB3.1 IIRC IGP obsługuje tylko do FHD na DVI -D i HDMI 24Hz z łącznie 512 przydzielona pamięć , jest ok, jeśli TS będzie coraz kartę graficzną oddzielne i używać IGP pierwszy w oczekiwaniu na spadek cen Imo TS powinien przynajmniej pójść na i5-6500 zamiast
Reply
#9

moja ITX amatorskie po prawej stronie dla odniesienia; poniżej $ 2k ; zakupiony w lutym Zakładam u mieć osobny budżet dla wyświetlacza 1440p ? jak niektórzy z tutejszych ludzi podkreśliło , 970 może nie być wystarczająca do prowadzenia go gładko na wysokich detalach , więc u może chcieć uzyskać 980 lub 390 R9 lub chyba poczekać na nową linię aż pod koniec tego roku , jeśli u puszka
Reply
#10

Jestem w środku budowy platformy ITX, jak również, badań już od jakiegoś czasu i nano S był wysoko na mojej liście. Więc może ja chip trochę. Jeśli nie podkręcania, przejdź do chłodnicy powietrza. Nano S posiada dużo miejsca dla dużej chłodnicy powietrza wieży. Prosty Coolermaster 212+ rade jeśli nie podkręcania. Może zaoszczędzić 100 + dolarów za kilka dodatkowych wentylatorów + kontroler wentylatora lub więcej miejsca na dysku twardym + taksówki do / odtłuszczające SLS. Można nawet użyć chłodnicy akcji, ale ...... mehz. Mogę być trochę obawy o temp o M.2, ale nie sądzę, powinno to być problemem. Jako inny powiedział, jeśli nie podkręcania, czy któryś z pozostałych płyt H / B dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli jesteś podkręcania, najtańszy procesor będzie i5 6600k która przychodzi bez radiatora. Wtedy ma to sens dla H80i, chociaż ja pójdę na całość za H100i / H110i osobiście. Seria zasilaczy Corsair CX należy unikać. Przez 6 dolarów więcej, uzyskać 620W Seasonic M12II. http://www.tomshardware.com/forum/id...tier-list.html Zdecydowanie czekać na GTX1070 i zobaczyć jak to działa. Dzięki niskiemu zużyciu energii, można nawet ogolił kilka dolarów przez coraz mniejszą PSU, nie wspominając o wydajność jest consperm będzie lepsza niż coraz używaną kartę już teraz. I jeszcze jedno, sposób GPU jest tak blisko do środka zasilacza będzie miał mniej powietrza dla GPU. Zatem polecam GPU stylu dmuchawy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)