D -Link DIR- 868L : Możliwość skonfigurowania pamięci USB podłączonego do
#1

Cześć cześć!   Każdy ma ten router ? Czy jest możliwe aby skonfigurować pamięć USB podłączonego do routera, aby udostępnić bez hasła , tak że mogę uzyskać dostęp do pamięci masowej przy użyciu Eksploratora Windows z prostym "\\ router_ip \ USB_storage " ?   Z góry dziękuję.
Reply
#2

Pozwolenie Folder zależności od systemu plików, ale to powinno być już objęte niezawodne sprzedawców oprogramowania . Jeśli chcesz, możesz nawet dodać wpis DNS lokalnej , dzięki czemu nie trzeba wpisywać ip Po prostu mówiąc nie ufa tej funkcji zbyt wiele. NTFS z natury nie jest stabilny na platformie Linux do ciągłego odczytu i zapisu , a tym bardziej na wbudowanych routerów sprzętowych. Jeśli to możliwe używać Linuksa natywnego systemu plików .
Reply
#3

ArcticCheetah napisał: Pozwolenie Folder zależności od systemu plików, ale to powinno być już objęte niezawodne sprzedawców oprogramowania . Jeśli chcesz, możesz nawet dodać wpis DNS lokalnej , dzięki czemu nie trzeba wpisywać ip Po prostu mówiąc nie ufa tej funkcji zbyt wiele. NTFS z natury nie jest stabilny na platformie Linux do ciągłego odczytu i zapisu , a tym bardziej na wbudowanych routerów sprzętowych. Jeśli to możliwe używać Linuksa natywnego systemu plików . Naprawdę ah? mogę sformatować pamięć USB z Linuxem natywnego systemu plików i używać go z DIR- 868L ?
Reply
#4

Kiwi8 napisał: Naprawdę ah? mogę sformatować pamięć USB z Linuxem natywnego systemu plików i używać go z DIR- 868L ? Jeżeli sprzedawca obsługuje. Większość czasu ich wykorzystania tłuszczu lub NTFS , ponieważ zakłada się, użytkownicy są głupie tylko wiedzieć, NTFS i FAT i słusznie. NTFS i FAT nie uznają pozwolenie systemie plików więc nie ma potrzeby ustalenia , czy robisz Linux System plików to trzeba
Reply
#5

ArcticCheetah napisał: Jeżeli sprzedawca obsługuje. Większość czasu ich wykorzystania tłuszczu lub NTFS , ponieważ zakłada się, użytkownicy są głupie tylko wiedzieć, NTFS i FAT i słusznie. Ok .... mam sformatować dysk USB w systemie plików Linux i sprawdzić, czy router rozpoznaje go . Więc zakładając, że router rozpoznaje go , jak więc mogę podzielić się z dysku bez hasła jak wspomniałem wcześniej?
Reply
#6

Kiwi8 napisał: Ok .... mam sformatować dysk USB w systemie plików Linux i sprawdzić, czy router rozpoznaje go . Więc zakładając, że router rozpoznaje go , jak więc mogę podzielić się z dysku bez hasła jak wspomniałem wcześniej? Coś w tym stylu w zależności od polecenia montowania mogą ulec zmianie chmod 777 -R / mnt / Share
Reply
#7

ArcticCheetah napisał: Coś w tym stylu w zależności od polecenia montowania mogą ulec zmianie chmod 777 -R / mnt / Share Gdzie wejścia te polecenia ah? Muszę migać router z oprogramowaniem firm trzecich ?
Reply
#8

Kiwi8 napisał: Gdzie wejścia te polecenia ah? Muszę migać router z oprogramowaniem firm trzecich ? Linux shell Ok może i nie można przecież firmware dostawcy zwykle jest zablokowane
Reply
#9

Jak inne podobne routery to zrobić? Wydaje się, że niektóre pozwalają użytkownikom na tworzenie własnych identyfikatorów dostępu załączony HDD. Nie myśleć 868L może i prawdopodobnie to wyjaśnia tę kwestię . Najśmieszniejsze jest to , dlaczego niektóre routery mogą Chociaż niektórzy nie.
Reply
#10

windwaver napisał: Jak inne podobne routery to zrobić? Wydaje się, że niektóre pozwalają użytkownikom na tworzenie własnych identyfikatorów dostępu załączony HDD. Nie myśleć 868L może i prawdopodobnie to wyjaśnia tę kwestię . Najśmieszniejsze jest to , dlaczego niektóre routery mogą Chociaż niektórzy nie. Samba pozwala na lokalną listę uwierzytelniania Zależy jak deweloper realizacji funkcji .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)