Pomoc: komputer nie może wykryć adres IP
#1

Czy ktoś może mi powiedzieć, czy jest to poważny problem? Mój komputer po prostu postanowił nie korzystać z Internetu w ubiegłym tygodniu . Wywoływana Singtel , powiedzieli mi , aby uzyskać nową kartę sieciową. Zrobiłem , ale ten sam problem . Zrealizowane to nie była karta sieciowa, * doh ! Co jeszcze może być przyczyną problemu ? Podczas ipconfig czeku , komunikat ten sposób: Wystąpił błąd wewnętrzny : żądanie nie jest obsługiwane. Pls o kontakt z Microsoft ... Dodatkowe informacje: Nie można pobrać nazwy hosta. Używam systemu Windows XP ( ya , wciąż !) Dziękuję z góry za swoją wiedzę !
Reply
#2

Idź testu z laptopem za pomocą kabla LAN odizolować laptopa problem..if także zawieść następnie routera problemu
Reply
#3

HeeroYuy84 napisał: Idź testu z laptopem za pomocą kabla LAN odizolować laptopa problem..if także zawieść następnie routera problemu Dziękuję Ci. Czy , to nie routera problem. Wszelkie inne możliwości ?
Reply
#4

DriAnn napisał: Dziękuję Ci. Czy , to nie routera problem. Wszelkie inne możliwości ? Jakie są twoje ustawienia Internet Protocol (TCP / IP) : Uzyskaj adres IP outomatically oraz Uzyskaj adres serwera DNS automatycznie Servier ?
Reply
#5

Zastanawiam się, czy u może przejść do cmd i wpisz ipconfig / all i sprawdzić, czy u mnie żadnego innego adresu IP lub wat kiedykolwiek rzeczy i Printscn tutaj ???
Reply
#6

mrsun18 napisał: Jakie są twoje ustawienia Internet Protocol (TCP / IP) : Uzyskaj adres IP automatycznie i Uzyskaj adres serwera DNS automatycznie Servier ? Uzyskać zarówno automatycznie
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: Zastanawiam się, czy u może przejść do cmd i wpisz ipconfig / all i sprawdzić, czy u mnie żadnego innego adresu IP lub wat kiedykolwiek rzeczy i Printscn tutaj ??? Czy ten sam komunikat pojawił się jako to, co wspomniałem w moim pierwszym delegowania : Wystąpił błąd wewnętrzny ... ( Brak adresu IP pokazany)
Reply
#8

Spróbuj tego Technologie informatyczne : IPCONFIG - Wystąpił błąd wewnętrzny : Żądanie nie jest obsługiwane.
Reply
#9

edwin21 napisał: Spróbuj tego Technologie informatyczne : IPCONFIG - Wystąpił błąd wewnętrzny : Żądanie nie jest obsługiwane. Wiesz co? To stałe , poszedłem thru schodach , to nie był problem dokładnie , ale okazało się , że kolejna konflikty, odinstalowane i voila ! Bardzo dziękuję , jesteś ratownik !!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)