Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Biorąc pod uwagę ten router obsługuje tylko 2.4GHz bezprzewodowy, co naprawdę potrzebne jak ja naprawdę nie używać 5GHz .   Chcę tylko potwierdzić , czy ten router ma wbudowaną obsługę sieci VLAN jak RT- N56U w ? Jestem pod błonnika Starhub , więc tak muszę to ominąć dany router. A także, jak się ma wydajność sieci bezprzewodowej , dobra ? Z góry dzięki chłopaki
Reply
#2

Nie sądzę, RT- N15U posiada natywnej sieci VLAN . Ja polecam Ci iść do RT- N56U . To byłoby lepsze rozwiązanie długoterminowe tylko w przypadku uaktualnienia z ISP.
Reply
#3

Asus @ SG ma wspierać DD-WRT ??
Reply
#4

HeeroYuy84 napisał: Asus @ SG ma wspierać DD-WRT ?? Tak obsługiwać zarówno RT- N15 RT- N56U i . Link: Router Database | www.dd-wrt.com Szukaj ASUS i można znaleźć model.
Reply
#5

Asus @ sg 15U i N15 sam model i wymagania? U pewien? Myślałem 15U jest układ 500MHz ?
Reply
#6

ASUS RT- N15U
Reply
#7

u , że u wiem , który z nich mówimy? ASUS - sieciami ASUS RT- N15 ASUS - sieciami ASUS RT- N15U
Reply
#8

asus @ SG, jeśli jesteś distro , można przetestować i daj nam znać ?
Reply
#9

Witam HeeroYuy84 , Przepraszam. To jest mój błędem widokiem na dwóch różnych modeli. To nie obsługuje DD-WRT . Mam Pmed ciebie. Dzięki!
Reply
#10

asus @ sg możesz mi powiedzieć, czy ten router obsługuje 3G dzielenie przez port USB?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)