Pomoc w czasie pierwszego budowniczego . Potrzebujesz porady / komentarze
#1

Hi Bros, Myślę o budowaniu połowie pulpit gier zasięgu. Wykonanie niektórych prac szkolnych i pasz z nim też. Gry zamierzają grać ( gier weekend) : Battlefield 1 , 2 , Skyrim Payday Budżet: 1K - 1.2K Wifi : wymagana OS : wymagana   Oto elementy, które Skompilowałem po chodzą SLS i biorąc wszystkie broszury dostępne .   CPU + MOBO : MSI B150A Gaming Pro + i3 6100 RAM: Kingston 2133MHz HDD : Toshiba 1TB 7200RPM GPU : Zotac GTX1050 mini 2GB PSU : CM Elite V2 550W Obudowa: Corasair Carbide Spec 2 ( b'coz jego sachok )   Czy i3 6100 wystarczy, aby grać w najnowsze gry gen ?   Pls mi pomóc i wypowiedzieć się na temat ogólnych części, które miałem na myśli . TIA !
Reply
#2

RAM - trzeba będzie co najmniej 8 GB pamięci RAM. HDD - Proponuję WD niebieski 1 TB . Sprawdź, czy masz wersję 7200 rpm , a nie wersję 5400 rpm . GPU - GTX 1060 3 GB byłby lepszy stosunek jakości do ceny niż 1050 GTX . SSD - Musisz SSD na system operacyjny i niektóre programy. 240GB 120GB jest korzystne , ale również zrobić, jeśli jesteś na napięty budżet . Czy wykonać wątki Lazada i Qoo10 dobrych ofert , które można rozciągnąć budżet całkiem sporo.
Reply
#3

Nie. i3 6100 jest przyzwoite, ale jeśli u grają niczego, co wymaga więcej pracy procesora , to nie zrobi. u potrzebować i5 6400 przynajmniej . up wycięcie i uzyskać gtx 1060 3GB przynajmniej . gtx 1050ti ceny w SG jest bardzo złe . nie przejmuj patrząc jeśli u Gaming. rozważyć bardziej podobny do budżetu PSU 550W FSP hexa . jeśli u idą do 1060 Zasilacz 450W zrobi ale to zależy wyłącznie od u. Obudowa ja wiem dużo, ale coś , co jest łatwiejsze do kabla zarządzać. i pozostawić obudowę do ostatniego. u dun chcą coś, co wygląda ładnie, ale z częściami bzdura . oh i zgarnij SSD przynajmniej . Przynajmniej 240GB chociaż chciałbym powiedzieć u , aby dążył do 480GB . u będzie dobrze z DIY i zakup części Internecie samemu zebrać ? u może zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy i uzyskać większą wydajność na swojej platformie .
Reply
#4

denurhelal napisał: Hi Bros, Myślę o budowaniu połowie pulpit gier zasięgu. Wykonanie niektórych prac szkolnych i pasz z nim też. ... Można opracować .. jaki rodzaj ' trochę pracy "i" spożywczych szkolnych " ? jeśli to jak edycja wideo / zdjęć, produkującej 2D / 3D .. nie skąpić na CPU ..
Reply
#5

Wstęp napisał: Czy opracowanie .. jaki rodzaj ' trochę pracy "i" spożywczych szkolnych " ? jeśli to jak edycja wideo / zdjęć, produkującej 2D / 3D .. nie skąpić na CPU .. więcej Edycja wideo / foto
Reply
#6

denur Helal napisał: więcej edycji wideo / foto Następnie i5 byłoby lepiej niż i3
Reply
#7

dzięki, chora zmienić CPU i5 6400 , GPU GTX 1060 i PSU do FSP hexa 550W jak abt mobo ? czy to jest dobre?
Reply
#8

denur Helal napisał : więcej wideo / edycji zdjęć , jak ciężkie jest twój wideo i edycji zdjęć ?
Reply
#9

MiFan4149 napisał: Następnie i5 byłoby lepiej niż i3 Dziękuję Ci bardzo!
Reply
#10

ZrE0_Cha0s napisał: jak ciężki jest plik wideo i edycji zdjęć ? tylko podstawowe zdjęć oraz edycji wideo
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)