Pytanie o uaktualnieniu z ADSL na włókno
#1

hi guys..been cierpi na SingTel Mio 6 megabitów na sekundę Home ostatni 1 rok (3 lat temu nie ma problemu, ostatni 1 rok o rzeczywistej szybkości bardzo bad..esp w nocy ... zastanawiam się, czy jest to taktyka, aby uzyskać pple uaktualnienia do włókien). ..so przyszłym tygodniu Sintel przyjdzie ... (100mpbs włókien Mio z bezpłatnych danych 4G SIM 1G) .. może u facetów mi pomóc na kilka qns?   1.my Badanie wykorzystanie pokoju przełącznik Ethernet .... czy istnieje potrzeba "przełącznik Gigabit" dla mojej małej planu 100Mbps lub moim starym 10 / 100Mbps przełącznika zrobi?   2 sim 4G: Mam Huawei przenośny hotspot Wi-Fi, korzystając z bezpłatnego 1.5Mbps danych na karcie SIM ze starego mio planu ... jeśli i umieścić w 75mbps 4G sim ... nadal będzie ona działać w porządku? z jaką prędkością?   3.at pc show..singtel znaczy umierać włókna nie mogą korzystać z HomePlug ... ale Aztech pple homplug na pc wystawie mówią umierać może ... mój sąsiad na włóknie Starhub również użyć HomePlug ... ale przypuszczam trochę prędkość rozwijaną I można accept..even od 100 do 30-50mbps odkąd tylko surfować netto i nie ściągnąć dużo i nie grają żadnych gier online ....? Używam 3 x 200Mbps homeplugs Aztech teraz .... muszę kupić jeszcze 1 z pass thru a może nawet Aztech 500Mbps switch gigabitowy ..will te oznaczone 500Mbps być zgodne z istniejącymi 200Mbps ... te?   wielkie dzięki dla dowolnego wejścia ekspertem!
Reply
#2

Senser napisał: hi guys..been cierpi na SingTel Mio 6 megabitów na sekundę Home ostatni 1 rok (3 lat temu nie ma problemu, ostatni 1 rok o rzeczywistej szybkości bardzo bad..esp w nocy ... zastanawiam się, czy jest to taktyka, aby uzyskać pple uaktualnienia do włókien). ..so przyszłym tygodniu Sintel przyjdzie ... (100mpbs włókien Mio z bezpłatnych danych 4G SIM 1G) .. może u facetów mi pomóc na kilka qns? 1.my Badanie wykorzystanie pokoju przełącznik Ethernet .... czy istnieje potrzeba "przełącznik Gigabit" dla mojej małej planu 100Mbps lub moim starym 10 / 100Mbps przełącznika zrobi? 2 sim 4G: Mam Huawei przenośny hotspot Wi-Fi, korzystając z bezpłatnego 1.5Mbps danych na karcie SIM ze starego mio planu ... jeśli i umieścić w 75mbps 4G sim ... nadal będzie ona działać w porządku? z jaką prędkością? 3.at pc show..singtel znaczy umierać włókna nie mogą korzystać z HomePlug ... ale Aztech pple homplug na pc wystawie mówią umierać może ... mój sąsiad na włóknie Starhub również użyć HomePlug ... ale przypuszczam trochę prędkość rozwijaną I można accept..even od 100 do 30-50mbps odkąd tylko surfować netto i nie ściągnąć dużo i nie grają żadnych gier online ....? Używam 3 x 200Mbps homeplugs AZTECH teraz .... muszę kupić jeden więcej z PAN
Reply
#3

1. Do 100 Mbps Ethernet może obsługiwać więc nie ma problemu. 2. Najbardziej urządzenie powinno być w stanie obsługiwać ale dane 1Gb jest bardzo mało danych, tylko tak będzie przekraczać i platny zastosowania. 3. Czy użyciu, ale bardzo powolne prędkości podczas surfowania . Mio telewizor musi być przewodowa . Got wifi dlaczego używać HomePlug ? Starhub Tv jest lepsza.
Reply
#4

dzięki za odpowiedzi . !!! . Mam punkt dystrybucji danych w kuchni ( przewodowej sieci LAN do 3 osobowych pokojach ), ale mój ONT może być tylko przy wejściu do mojego zespołu , więc trzeba HomePlug przynieść sygnał do punktu dystrybucyjnego. (oraz ethernet switch sygnał do terminalu lAN 3 pomieszczenia podzielone ) .. Mam zamiar wykorzystać linię fizycznej z ONT / modem na salon mio pudełku z kablem na wstążki cat6 (25 dolarów za 10m) Pomieszczenie badania dostał 1 PC oraz 2 NAS , więc potrzebujemy jeszcze przełącznik Ethernet ... więc jeśli już używam 2x 10/100 przełącznik w sieci , dodając przełącznik Gigabit ma sensu , chyba że zmieni się na wszystkie strony do prawej Gigabit ? a może wbudowanego ( jednostka to 8 lat życia ) ukryte kabel LAN może być nawet CAT5 tylko ... dzięki ... będzie zaoszczędzić trochę pieniędzy ...
Reply
#5

Senser napisał: dzięki za odpowiedzi . !!! . Mam punkt dystrybucji danych w kuchni ( przewodowej sieci LAN do 3 osobowych pokojach ), ale mój ONT może być tylko przy wejściu do mojego zespołu , więc trzeba HomePlug przynieść sygnał do punktu dystrybucyjnego. (oraz ethernet switch sygnał do terminalu lAN 3 pomieszczenia podzielone ) .. Mam zamiar wykorzystać linię fizycznej z ONT / modem na salon mio pudełku z kablem na wstążki cat6 (25 dolarów za 10m) Pomieszczenie badania dostał 1 PC oraz 2 NAS , więc potrzebujemy jeszcze przełącznik Ethernet ... więc jeśli już używam 2x 10/100 przełącznik w sieci , dodając przełącznik Gigabit ma sensu , chyba że zmieni się na wszystkie strony do prawej Gigabit ? a może wbudowanego ( jednostka to 8 lat życia ) ukryte kabel LAN może być nawet CAT5 tylko ... dzięki ... będzie zaoszczędzić trochę pieniędzy ... Cat 5 może obsługiwać do 100 Mbps więc nie ma problemu . Nikt nie może uzyskać pełną prędkość do prędkości międzynarodowym.
Reply
#6

Blacktoxic napisał: 1. przepustowość 100Mbps z przełącznika zawiera kosztów stałych sieciowych , dzięki czemu nie będzie w stanie w pełni wykorzystać swoje 100Mbps WAN połączenia. Mówię najlepiej dojedziesz 80-90 Mbps z aktualnym przełącznika. Rozmowa naprawdę , jeśli chcesz zmienić z przełącznikiem Gigabit , czy też nie , nie są one zbyt drogie te dni . 2. To będzie działać, ale tylko przy prędkości 3G . W zależności od modemu , może być 3,7.2 lub 14,4 lub 21 Mbps. 3. Nie mam wiele doświadczenia z homeplugs ale staram się trzymać z dala od niego. Moje mieszkanie jest zbudowany w latach 70-tych , więc instalacja jest bardzo stary , nie mogę sobie wyobrazić , co przyspiesza bym się od nich. W rzeczywistości moja instalacja jest tak źle, że eony temu, kiedy byłem na ADSL, mój sygnał pójdzie za każdym razem ktoś miał powód prysznicową z podgrzewaczem wody , bóg wie dlaczego. Mam nadzieję że to pomoże, Tox Dla włókna Singtel , prędkość bezprzewodowa jest tylko 30 Mbps , co router nie jest dobre.
Reply
#7

Henry Ng napisał: Dla włókna Singtel , prędkość bezprzewodowa jest tylko 30 Mbps , co router nie jest dobre. Myślę, że u oznacza 130mbps ..
Reply
#8

Senser napisał: dzięki za odpowiedzi . !!! . Mam punkt dystrybucji danych w kuchni ( przewodowej sieci LAN do 3 osobowych pokojach ), ale mój ONT może być tylko przy wejściu do mojego zespołu , więc trzeba HomePlug przynieść sygnał do punktu dystrybucyjnego. (oraz ethernet switch sygnał do terminalu lAN 3 pomieszczenia podzielone ) .. Mam zamiar wykorzystać linię fizycznej z ONT / modem na salon mio pudełku z kablem na wstążki cat6 (25 dolarów za 10m) Pomieszczenie badania dostał 1 PC oraz 2 NAS , więc potrzebujemy jeszcze przełącznik Ethernet ... więc jeśli już używam 2x 10/100 przełącznik w sieci , dodając przełącznik Gigabit ma sensu , chyba że zmieni się na wszystkie strony do prawej Gigabit ? a może wbudowanego ( jednostka to 8 lat życia ) ukryte kabel LAN może być nawet CAT5 tylko ... dzięki ... będzie zaoszczędzić trochę pieniędzy ... $ 25 za 10m jest dużo bro . Jeżeli kupujesz od? Wysokie sklepy uliczne jak Challenger ? Powinno być mniej niż $ 1 / mw SLT / SLS
Reply
#9

ya challenger ... co zrobić ... I pobyt w East ... nie może pójść ATJ / SLS tak często ...
Reply
#10

Senser napisał: ya challenger ... co zrobić ... I pobyt w East ... nie może pójść ATJ / SLS tak często ... Płaski jeden kosztować więcej niż okrągłym kablem. Kabel okrągły wtedy tańsze. $ 14 dla kotów 6e .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)